Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Květen 2012

Nedostatek času....

31. května 2012 v 17:13 | Ai Eater |  Deník
Byla bych strašně ráda,kdybych mohla stopnout čas,stihal bych tak víc věcí.Vrátila jsem se do školy a teď toho dohánění je opravdu hodně.Navíc když jdu na internet tak si spíš pouštím písničky nebo online díly Naruta či 07 Ghost a blog teď tak trochu zanedbávám.Na RPCčka nemám překvapivě náladu,ani se mi nějak nedaří.Většinu z těch pokusů co tvořím teď beztak dopadly hrozně.A příští týden to nebude o nic lepší-jedeme na turisťák.Ale vracíme se už v pátek takže stihnu něco přidat a očekávejte přednastavené články.
Mno a já si jdu pouštět SHINee =DD
Ai
Aktualizace článku!!! 19:30 hodin!!!
Mám na vás takovou jednu otázku.Chce vědět jak vypadám? =DD Že bych sem dala nějaký svoje fotky. =DD
Jo a trošku jsem změnila seznam affs-no uvidíte sami-musím říct bylo to pro mě opravdu obtížné xD

Ať se podíváš kamkoliv,všude se to hemží mraky...

27. května 2012 v 17:44 | Ai Eater |  Deník
Opět inteligetní název.Mno,shrnu vám události podledních čtyř dní.

Naruto-80.díl

26. května 2012 v 20:31 | Ai Eater |  Deník
Zase otravuju s výkecávárnou.=DD Jenže,já teď dokoukala 80.díl Naruta.Jo,bulela jsem jak želva-Hokage zůstane v srdcích nás všech!Ale teď pozitivní zpráva!Vlastně dvě!Ta první:Asi tak na minutu se na konci epizody vynořili lidi z Akatsuki!Oujé!Konečně!Já se nemohla dočkat.Vím,že tam byl Itachi,ale toho druhýho jsem nepoznala.Mno,nechme se překvapit.A ta druhá zpráva:Včera navštívilo můj blog 34 lidí!!!Což je v éře tohohle blogu zatím nejvíc.Já vím,že to není hodně,ale i tak jsem šťastná.Arigatou gozaimasu,minna!!!
Ai

Ai Eater zdraví po ránu se svojí výkecárnou.. xD

25. května 2012 v 6:39 | Ai Eater |  Deník
Nom,tak dneska mě čeká ultra zvuk kvůli tomu břichu.Bože,zas mě to namažou nějakou tou mastí a já budu celej den lepit.
Teď ale nechme ultrazvuk ultrazvukem a řeknu(spíš napíšu-ale to je detail) co jsem dělala včera večer.
Jop,přidala jsem si Katty-Hinatu do přátel na Face(to je nepodstatná věta,nevšímejte si jí xDD)mno a ta nás pozvala na chat.Kolik nás tam bylo přesně nevim,ale vim že hóósně,já nestíhala psát,protože každdej zrovna něco napsal a já si to musela přečíst.Takže mám už pár přátel na face,ale na Riu fakt nemám-ta má 804 přátel-kde to jen bere? xDD
Na tom chatu to bylo úžasný,poznala jsem hódně lidí,všichni jsou moc super.Jsem strašně ráda,že jsem všechny ty holky poznala!
Vaše výkecózní Ai
xDD

Ai Eater-kočičí ouška

24. května 2012 v 11:20 | Ai Eater |  Ai Eater no Kuroyake OC/RPC
Opět velice inteligentní název,ale já prostě nevím,jak ty články mám nazvat.=DD Tak,nesu vám čerstvé RPCčko Ai-s kočičíma ouškama!Mám to RPCčko na profilovce na facebooku(přidávejte si mě-jsem tam jako Ai Eaterr).

Toť zdraví vás Tsuyu Akira!Oujé!

24. května 2012 v 6:50 | Ai Eater |  Tsuyu Sensai OC/RPC
Další inteligentní název článku,já mám dneska inteligentní náladu.Ale co tak když je venku tak hnusně!Brr.Mno,moje další RPC/OC postava.Co nevidět se objeví v povídce.
(tohle RPCčko už leží taky asi na skladě 2 tejdny x3)
(a tohlelto RPCčko jsem udělala včera)

Ai-její lepší já

24. května 2012 v 6:45 | Ai Eater |  Ai Eater no Kuroyake OC/RPC
Bože můj,to jsem zase vymyslela název článku lolomg xD(jukněte do slovníčku).Mno nic,ale Ai moc usměvavou teda neuvidíte...Kdo čte povídku,tak už by ho mohlo napadnout(já vám hlavu neukousnu xDD jasně že vás to nenapdane když jsem nesepsala pořádně ani druhej díl =DD),že Ai se moc s nikým nebaví(spíš naopak) a je taková tichá.Je jak moje sestra(bože co to plácám vždyť ona je moje druhý já!).Tákže dost s tím vybavováním-tady je obrázek.Zajímavý je že už u mě na skladě leží nejmíň 2 tejdny =DDD
(ne opravdu se mi nechtělo stínovat =3)

Seirin!!!

23. května 2012 v 9:32 | Ai Eater |  Anime
Táák,právě jsem dokoukala 4. a 5. díl Kuroko no Baske(Basuke chcete-li xD).A můžu vám říct jedno:Seirin je nejlepší!!!!!!!!!!!
Ste mě měli slyšet,minna,jak jsem u toho anime řvala Seirin do toho!!!Kuroko je úžasnej! =3
Ksakru,proč já musím mít na dresu devítku??Béé,já chci jedenáctku,až na to,že u nás v týmu dres s jedenáctkou není..=DD Ksakru!Z toho by se člověk pomát! xDD (Však si čtěte to moje nadávání,ale přijdete z toho o rozum!) Béé,já tak chci jedenáctku.
Mno řeknu je to jednoduše:
Miluju tuhle hru!!!
Miluju Alliade,která na tohle anime upozornila!!!
Miluju Kuroka!!!
MILUJU SEIRIN!
(atuhle fotku samozřejmě miluju taky! =DD)
Je libo steak? =DDD

Gravitation AMV-Already Over

21. května 2012 v 12:19 | Ai Eater |  YouTube tvorba
Dneska,protože jsem doma(kvůli bolestem břicha) jsem se dala do tvoření.Už dlouho jsem nevytvořila žádné AMV-říikám si.Tak jsem popadla na uloz.to díly Gravitation a dala se směle do práce.Hrozně mě baví sestřihávat epizody a z nich dělat AMVčka,takže jsem si to užívala(nojo já už přestanu kecat xD).Doporučuju skouknout celé-kolem 2:58(to jsou minuty a vteřiny dámy a pánové =DD) se mi docela povedla jedna část.
Dost kecání-jukněte se-zase za každé výtky budu ráda.
Enjoy it!

Akira

20. května 2012 v 19:26 | Ai Eater |  Akira Kekkou OC/RPC
Ták,dneska jsem udělala další RPCčko Akiry.Nemůžu si pomoct,ale on má fakt krásný oči(ne nechci se vytahovat).Trochu mě připomínaj Teitovy-ale Teito je má hezčí xD.Akiro nezlob se na mě....prosím... =DDD
Jen omluvte-já jaksi moc dobře neumim stínovat... xD =3