Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Červen 2012

"Pár" slov ohledně mojí prázdninové neaktivnosti...

22. června 2012 v 15:33 | Ai Eater |  Blog
Už mě štve všecko psát do Deníku =D,ale je to upozornění ohledně blogu takže to můžu zapsat do týdle rubriky xD.
Tohle si přečtou všichni povinně! =DD Je to totiž o mé neaktivnosti na blogu a byla bych opravdu nerada,kdyby mezi SBčkama a mnou vznikly nespory nebo si mě nedej Jashine někdo vymazal.To bych fakt nechtěla,abyste si mě někdo vymazal.Takže celý článek po Perexem.

Collaby s Miphyrou a Diou

20. června 2012 v 14:52 | Ai Eater |  Collabs
Tak jsem se pustila do dalších collabů,který jsem měla na krku.Jeden s Miphyrou a další dva s Diou.
Musím vám říct,že při šťouchací bitvě s Diou bylo dělat collab o něco složitější xD.
(Perex)

Výkecárna-Ai vás zdraví ze školy!

18. června 2012 v 13:12 | Ai Eater |  Deník
Ták.Den za dnem,zápis po zápise-do rubriky Deník mi pořád něco přibývá.Ale já za to nemůžu! xD To ono samo.Mno,dneska mám celých volných 45 minut,jsem na informatice a momentálně nemám nic na práci,všechnu mám už hotovou ;D.Tákže jsem na netu.
Dneska jsem si četla článek u Ayi,o svých SBčkách.Přemýšlím,že pak taky nějaký udělám.A strašně mě potěšilo,co o mě napsala-Ayo-sama jsem taky velice ráda,že jsme se poznaly právě na chatu,já neměla odvahu ti do tý doby napsat,abychom spřátelily.
Haruko-sensei-sama(divný co? xD)prostě Haruko-sensei nebo Haruko-sama,prostě Haruko-sensei(zůstaneme u tvý přezdívky ;D)jsi asi první člověk,kterýho znám,co nemá Face,ale já ti to nezazlívám.Teď jsem si tě ještě víc oblíbila-chovám k tobě úctu-já bych bez Faceu byla někde xD.Takže aspoň to ICQ naval,ju? xDDDD
Tak toť asi všecko.Jenom si užívejte poslední týden tady s váma jsem,pak jedu do Chorvatska,po Chorvatsku jedu hnedka za babičkou do Prahy,tam bych ale měla chvílema na blog zavítat.A po Praze jedu hnedka za pratetou do Pardubic-tam ale využívám s prastrejdou komp na něco jinýho-na úpravu fotek.Takže asi jako Miphyra(Miphýk xDD) mám takové polo-pozastavení.
Toť opravdu všecko a za odměnu pro vás,vás nakazím písničkou,kterou jsem našla v pátek a od tý doby jsem na ní závislá ;D Je fakt úžasná-pusťte si jí!!!!!!

Víc než 110 anime!

16. června 2012 v 20:24 | Ai Eater |  Deník
Ták!Teď jsem se šla dívat na Shirai na 07 Ghost.A čtu novinky-skupina Anikiteam!Měli problémy se serverem tak jsou teď a Shirai a díky nim je teď na stránkách Shirai více než 110 anime!Mezi nimi i Fullmetal Alchemist který jsem chtěla tak moc vidět!Taky se budu moct podívat na Kuroshitsuji!Ách Jashine miluju tě! ♥.♥ Velké arigatou,teď bude můj anime život ještě lepší!
Nojo,nemusíte to číst,ale já si ráda takhle píšu tadyty chujovinky ;D xDD

Power Director je opravdu na h*vno nebo s ním já neumím.. =(

15. června 2012 v 12:38 | Ai Eater |  Deník
Jop,jak jste asi vyrozeměli z nadpisu-POWER DIRECTOR JE NA HOVNO!Sere mě!2 hodiny se tam dělám s AMVčkem,dle mého názoru se mě fakt povedlo,1 hodinu se to ukládá.Pak to nahraju na Youtube-mám tam "slepá" místa-prostě mě to vymazalo obraz a nějaký efekty ten obraz tak zdeformovaly,že to bylo hrůza děs.Já se těšila,až se pochlubim trenérovi,jak mě to s tim programem jde a vono hovno!Těšila jsem se,až si konečně do AMVčka dám takovej ten "televizní obraz",víte kterej myslim?
Ha!A ono hovno!A taky jsem většině z mých SBček,který si to fakt zasloužej chtěla věnovat jedno AMVčko.
Tímto se tedy omlouvám Alliade,pro kterou tohle AMVčko mělo být,co nejdřív se s tim programem naučim pracovat,abych vám ty slíbený AMVčka mohla "dát".
Vaše naštvaná Ai
PS:Teď mě napadlo-možná že to je tím formátem videa,do kterýho jsem to uložila.
PPS:A nebo taky ne....
PPPS:Jdu to zkusit!
PPPPS:Dobře tak ne,tenhle program už dneska nechci ani otevřít.
Takže pokud jste to moje naříkání a nadávání přečetli až sem,gratulace pro vás!
PPPPPS:POKUD NĚKDO MÁ S TÍMHLE PROGRAMEM ZKUŠENOSTI,PROSÍM PORAĎTE MI S NÍM.ARIGATOU.
(Kdyžtak ten program je Power Director 9)

Kasumi Suzuki

13. června 2012 v 11:07 | Ai Eater |  Kasumi Okunote OC/RPC
Jsem tady s dalším OCčkem!A to s Kasumi!Bude v povídce,nebojte se xD Mno,dneska jsem si zkusila RPCčko s víc než dvěma vrstvama.A řeknu vám,ztrácela jsem se.Pak mě začal PTS šíleně s*át.Furt mě to označovalo to,co nemělo ať jsem pro to,aby to už neoznačilo to co nechci,dělala cokoliv.Tak jsem slušnej kus práce dělala ručně pomocí pera(už nikdy!).Takže,kdyby tam byly nějaké nepřesnosti či něco takového,omluvte to prosím,příště se to snad už nestane.
(PS:nemá na sobě svoje normální oblečení =D)

Collabs ^^

12. června 2012 v 9:06 | Ai Eater |  Collabs
Tak,asi se divíte co zase dělám v tuhle domu u compu.A já vám říkám>opět jsem nemocná!Doprdele je tejden před odjezdem do Chorvatska a já ještě nepojedu kvůli tomu,že jsem nemocná.Jashine to néé!
Mno,tak jsem dneska udělala dva collaby.Dělala jsem to poprvé,takže to není zas taková sláva.
(Perex)

Ai se vrátila z turisťáku.Muhahaha

8. června 2012 v 14:37 | Ai Eater |  Deník
Tak,tak,už jsem zpátky.Jop,bude to fuška všem vám napsat něco normálního-protože pět dní v kuse s naší třídou je fakt něco =DD.Ale užili jsme si to.Nějak se vám tady nebudu rozepisovat,jen že jsme byli na Malé Skále v penzionu Neco.Chodili jsme po skalách,byli jsme se podívat na nějaký hrady atad... Všák to znáte.Nejlepší to stejnak bylo na pokojích-s kámoškama jsme tancovaly na písničku Sex on the Beach a po večerce jsme si esemskovaly s klukama(samozřejmě mě nikdo nenapsal! xDD).
Prostě a jednoduše-Ai se vám vrátila,nehorázně se na vás těšila,takže......
(dramatická odmlka) xDD
.
.
.
.
BUĎTE RÁDI! xDDDDD

Cesty,po kterých chodí Ai-2.díl

7. června 2012 v 17:00 | Ai Eater
Druhý díl je tady! =DD Doufám že se bude líbit. =DD

Hatsune Miku-Wanna Die [CZ SUBS]

5. června 2012 v 15:10 | Ai Eater |  Miku Hatsune
*přednastavený článek*
Tahle písnička se mě moooc líbí.Má skvělej text a ještě k tomu hcytlavou melodii.Je to jeden z creepy songů,který dopadnou dobře! =3
(Chceš zemřít?-Můžeš zemřít)