Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Cesty,po kterých chodí Ai 4.díl

31. srpna 2012 v 19:15 | Ai Eater
Tááák!Konečně jsem se dokopala k dalšímu dílu..velké gomene,těm málo lidem,kteří to čtete xDD

Vyšla jsem z domu za Tsuyu.Šly jsme za její dům,na zahradu.Měla ji jako malé "bojiště".Bylo vidět,že hodně trénuje.
"Tak,dneska rozšířím tvoje základy v léčitelských schopnostech a trochu tě naučím s vějíři." usmála se na mě.
Kývla jsem."Ale Tsuyu,tohle pro mě přece dělat nemusíš...Jsem cizí,nemám tady nikoho,koho znám,dokonce nejsem ani ve své zemi..." začala jsem protestovat.
"Právě proto,že tady nikoho nemáš a že nejsi ve své zemi,tě naučím s vějíři a základy léčení.Vím,že potřebuješ najít tvé přátele,proto tě taky chci učit a pomoct ti je najít."
Nevěřícně jsem na ni civěla."Ale jaktože víš,že jsem se ztratila spolu s mými přáteli..."
"Křičela jsi to ze spaní." klidně odpověděla.Bylo na ní vidět,že nelže."Ale dost už mluvení,pojďme cvičit!" Popohnala mě směrem k cvičišti.Postavily jsme se doprostřed a já sledovala,co mi Tsuyu ukazovala.Celý den jsme se věnovaly jen rozšiřováním mých základů v medicíně,na vějíře vůbec nedošlo.Byla jsem opravdu přirozený antitalent,vůbec nechápu,jak jsem se naučila si aspoň částečně něco zahojit.
"Máš velký problém s udržením Chakry." řekla mi Tsuyu náhle."Ale já ti pomůžu,zítra budem ještě cvičit udržení Chakry a uvidíš,že brzo ti to půjde snadno."
Usmála jsem se.Aspoň někoho jsem si získala,někoho kromě Aori a Akiry,někoho kdo mě zjevně má opravdu rád.
"Mimochodem,Ai,co jsi?Gennin?" zeptala se mě s úsměvem.
Tohle téma se od toho dne pro mě stalo úplně tabu.Nechtěla jsem se o tom bavit a výhýbala jsem se otázkám směřovaným tímto cílem.Ale věděla jsem,že to prostě budu muset vyklopit.
"Ne,nejsem ani Gennin.Ten den,co nás unesli jsme se onečně měli stát Genniny a měli nám předat čelenky,ale nestihlo se to..."
"Aha,chápu,proč se tomu tématu tak vyhýbáš,ale to nevadí.Nezáleží na tom jestli jsi Gennin,Chuunin,ANBU nebo cokoliv jiného.Uvidíš,zlepšíme tvou práci s Chakrou až by ti ani Gennin nesahal po paty."
Poslední větou mě dostala.Skácela jsem se k zemi a začala se smát.Na ninjutsu jsem byla řirozený anitalent,nechápu jak jsem mohla skoro projít akademií.I když byla pravda,že mě tím Tsuyu potěšila.
"Díky." řekla jsem s uslzenýma očima od smíchu.Musela jsem se smát nad vlastní neschopností.

Když se setmělo,vyrazily jsme se navečeřet.Pořád mi bylo ještě trochu mdlo,z úbytku Chakry to bylo o něco horší,ale dalo se to v klidu přežít.Do té doby,než jsem ucítila vůni polévky jsem si vlastně ani neuvědomila,jaký mám hlad.Silně mi zakručelo v břiše.
"Tak teda koukám,že máš hodně velký hlad." zasmála se."Hladový žaludek nezůstane dlouho prázdný." znovu se zasmála.
Usmála jsem se.Ano,měla jsem strašný hlad.Když mi Tsuyu polévku podávala,hladově jsem se po ní vrhla,ani jsem nepopřála dobrou chuť.Když jsem si svou chybu uvědomila,hned jsem přestala jíst.
"Děje se něco?"
"No...etooo..já..že jsem zapomněla počkat na tebe,než začneš taky jíst a ani jsem nepopřála dobrou chuť..."
"To je v pořádku." usmála se.
Kývla jsem a znovu se pustila do jídla.Párkrát jsem si ještě přidala,než jsem byla opravdu najedená.Do pokoje jsem odcházela spokojená.S rozšířenými základy medicíny,těšením se na další den,kdy si procvičím udržení Chakry a s těšením se na to,až ulehnu do postele.Ani jsem se nepřevlékla,jak jsem byla unavená.Padla jsem na postel a rovnou začala spát.

V noci mě probudil pach kouře.To už je ráno? Říkala jsem si.Ne,to nemohla být pravda,stále jsem totiž cítila dost silnou ospalost.Vstala jsem,odtáhla papírové dveře a co jsem neviděla!Dům byl v plamenech a Tsuyu nikde...Že by mě zradila?Chtěla se mě zbavit?Když v tom jsem ji uviděla.V bezvědomí ležící,uprostřed ohně,naštěstí dýchala.Vysprintovala jsem k ní,vzala si ji na záda a odnesla z domu pryč.Teď jsem se jala zachraňovat věci,o kterých jsem si myslela,že by mohly být pro Tsuyu opravdu důležité.
Prohrabala jsem skoro všechno,když jsem si vzpomněla na malou mezírku pod skříní.Nějaký hlásek mi napovídal,že by tam něco mohlo být.A skutečně.Našla jsem tam malý svitek.Neměla jsem čas na to,si ho prohlížet,popadla jsem ho a běžela s ním z domu.V tom se přede mě postavila postava v černém plášti s kloboukem...
 


Komentáře

1 Dia Dia | 1. září 2012 v 12:43 | Reagovat

Že by Itachi-kun? xDDDD Neboli Otosan? xDDDDDDDD
Napiš další ^^

2 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 1. září 2012 v 12:51 | Reagovat

Ach, já jsem to nějak dějově nepobrala, ale to bude tím, že jsem neviděla Naruta ale hlavně nečetla předchozí části. To musím napravit. :)
I když teda nevím páru, o co v povídce jde, je to zajímavé. A moc pěkně napsané. ;)

3 Katty-Hinata Katty-Hinata | 1. září 2012 v 17:55 | Reagovat

konečněěě!!!! xDD Já na to čekala jakou dobu :D Boží prostě ;D Napiš rychle další! *36*

4 Katty-Hinata Katty-Hinata | 1. září 2012 v 17:56 | Reagovat

/to poslední má být jako ňuňí smajlík *3* / xDDD

5 Dia Dia | 1. září 2012 v 19:25 | Reagovat

Jasný, tatík... Kdo jinej by to mohl být xDDD

6 Daya Daya | Web | 1. září 2012 v 20:12 | Reagovat

Super..!! :D Rychle napiš další sem strašně zvědavá :D Moc hezky píšeš ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama