Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Boj o svačinu 2.díl

5. listopadu 2012 v 19:53 | Ai Eater |  Boj o svačinu
Táák!Minna..konečně jste se dočkali 2.dílu!
Enjoy it!
PS:Bacha!Tedˇ je to vážně extrémní! xDD


"Co na mě ležíš, ty zelená okurko?!!" Začala ječet Ai na Hikari. Bohužel se nedočkala odpovědi, a ani toho aby Hikari z ní slezla. "Polštářkýý...." Slintala s úsměvem s hlavou na Ainých prsách
"Slez ze mě ty úchylácká muchomůrko!!" začala Ai řvát na Hikari.
Hikari opět neodpovídala, pouze se pomalu svalila z Ai. Ta na ní koukala jako by spadla z višně (moravský kecy :DD) . Hikari otevírala oči, a ihned jak je otevřela tak vyskočila a začala běhat všude možně s větou: " Paní Ai mě chtěla sežrat! O_O"
"Já?!Jen počkej vymačkám z tebe poslední kapku vody ty úchyle jeden!Já nejsem na malý děcka!" začala řvát Ai a honit Hikari.
" Jak jsem viděla, tak jste dokázala opak!" lapala po dechu Hikari, které už docházely síly. "JÁ?TAK JÁ?!! JÁ, CTIHODNÁ AI 3. A BÝT NA DĚTI? CHCEŠ JEDNU PO KOKOSU??!!"
"Nééé!Paní Ai mě chce sežrat!" začala řvát Hikari,sedla si na podlahu a zabořila hlavu do obličeje.Poté tam přikvačil Excalibur a spustil:"Moje legenda začala ve 12.století..."
"A ty sklapni, pané Excalibur!" Zarazila ho Hikari, která měla jeho smyšlené Historie pplné zuby. Otočila se, a už bohužel jediné co spatřila byla temnota. A smrad citrónové omáčky...fuj. "Pusťte mě ven, paní Ai!! Nechci být znásilněna vtomto hnusném pytli s pachem Citrónový omáčky!!" Sice Hikari nic neviděla, ale přesně slyšela,jak Ai málem vyouchává zlostí. "T-TY URÁŽÍŠ CITRÓNOVOU OMÁČKU? TY HAJZLE JEDEN!!!" rozkřikla se Ai, a začala do pytle kopat. Z pytle šlo slyšet pouhé "au" a "přestaňte apní Ai" , ale jak Ai kopala do vyčerpání, nešlo moc slyšet že je Hikari aspoň v bezvědomí. Proto se rozhodla to ihned vyřešit, a proto vyhodila Hikari z pytle a dala jí do klece pro ptáky. Hikari se tam vlezla i s přehledem. "A budu tě tady krmit, dokud nebudeš dost dobrá! Potom tě hodím do pece, a dám si tě smaženou s citrónovou omáčkou!"
Po chvíli se Hikari probrala a koukala kde je to."Kde to jsem?" měla mžitky před očima a nemohla pořádně zaostřit.
"V kleci pro ptáky,holubičko....Na tady máš smaženou Marsku." nabídla jí Ai.Totiž smažená Marska byla extrémně tučná,takže Hikari by to pomohlo víc ztloustnout.
"Paní Ai,ale já nemám hlad."
"Jíst budeš,je to rozkaz!"
"Nejsem voják." "To je mi šumák! prostě tu marsku sežereš, a žádný námitky!!" Chrlila zlostí Ai. Stačila by ještě trošička a vybuch..." Nemám ráda tučné věci s více jak 40% Tuku. Vidíte, tady je 80% tuku, s toho těch zbylých procent je to samej cukr. To se nedá jíst, Paní-" To už ji ale Ai plně otevřela hubu a začala tam tu marsku rvát. "hahí Hai!Hehte he!!"
"Já?!Já že tě mám nechat!Neumíš zdravě jíst!Smažená Marska je to nejlepší,co ti může kdo dát!Navíc po tom budeš déle žít!" přesvědčovala Ai Hikari.
"Déle žít? Haha, to vám ale věřím! Vy sice jste trošku starší, ale to se nevytovná mě! Já můžu žít i 133 let, a k tomu nepotřebuju takovou bombu kalorií!" Přesvědčovala ji Hikari (Poznámka- v soul socienty se shinigami dožijí až 400 let :3). Ale tohle už Ai nevydržela. Byla tak naštavaná, až to pěkné nebylo,(staré moravské kecy xD) a proto na tlačení ještě přidala. Z celé místnosti nešlo slyšet nic jiného než ječení Hikari a sprosté nadávání Ai. "Ty ---- Sežer tu --- věc, uvařím tě, a pak budeš mejt klid!! Tak to sakra žer, ty ---!" (tato část byla zacenzurována, z důvody velkého počtu sprostých slov. :D)
"Ale já to vážně nechci!" zaječela opět Hikari. "Probodnu tě mým ostřím,pokud mi to narveš ještě jednou k puse!" zaječela znovu.
"Kec,kecy ježek v kleci!Tvojí katanou?A tu máš jako kde?" zaječela Ai...Už už se připravovala,že zaječí ještě jednou,když náhle nemohla nic říct...Nemohla mluvit..zkrátka a dobře ji opustil hlas.
A proč ji opustil hlas? Za to mohla zrovna Hikari. Narvala totiž Ai velkou hromadu marsky. Ai málem omdlela, ale kuštěstí jenom celá zazelenala. "co to je sakra za slátaninu?!!" "em.. to je prosím marska smíchaná s mými slinami a žaludeční šťávou." Odpověděla jí rychle Hikari, která měla na tváři úsměv připomínající Nyappyho smajlíka.
"Jak se opovažuješ?!" zařvala Ai vzápětí,co vyplivla ten hnus a vypláchal si pusu Listerinem.
"Prosím,paní Ai,nebijte mě!Ale ono je to vážně strašně kalorický!" vymlouvala se Hikari,ale to už k ní přiskočila Ai a zase jí začala rvát Marsku do pusy.
Když už skoro prošla násilím Hikařiným krkem ozvalo se zabušení na dveře.Ai se lekla,pustila Hikari a ta Marsku vyzvracela na podlahu.
Ai rychle otevřela dveře, aby mohla Hikari ponadávat. Začala na ni ječet, bez ohlednu na to, kdo je ve dveřích : "Už mě sakra neštvi!! Ještě jednou uděláš takovou volovinu jako je vyzvracet se na podlahu, tak sem pošlu toho idiotského a hrozného excallibura, a spolu si to celý uklidíte! Slyšíš mě, ty malá zelená okurko? O_O" Po dokončení svého proslovu se Ai otočila ke dveřím. A co tam viděla? Ano, byl to excalibur, který na Ai koukal s naštvaným pohledem. "Jak se opovažuješ nadávat na mou dokonalou osobnost! Nechť pociť můj hněv!" Excalibur se už už nadechoval (Nemám ani šajnu, proč se nadechuje xD) , a ined chtěl Ai skolit na zem. Ale ku štěstí Ai Excalibur zahlédl Hikari, a vedle ní jeí zvratky. "MŇAMOOOOŮŮŮŠ!*-*" zaječel Excalibur, aihned se vrhl na zvratky Hikari, které byly do chvíle pryč. "Ty prase! Kliď se z téhle místnosti, a pakuj do svého pokoje! Okurka teď nemá co uklízet!" "Já nejsme okurka!" "Ale jsi, a neštvi mě!"
"Ještě jednou to uděláš a doopravdy tě sežeru!Chtěla jsem tě nechat naživu,ale byla to vážně chyba!"
"Vy jste mě chtěla nechat naživu?"rozplývala se Hikari."To jako opravdu?"zavěsila se na Ai a začala ji objímat.
"Slez ze mě spratku jeden mrnˇavej!"řvala Ai a natahovala se pro kuchynˇský nůž...
 


Komentáře

1 ??? ??? | 16. listopadu 2012 v 19:13 | Reagovat

:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama