Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Boj o svačinu 3.díl

3. března 2013 v 11:20 | Ai Eater |  Boj o svačinu

Třetí díl je na světě!Oke,víme,že jste si všichni přečetli jen první díl,ale stejně! =DD A až to dodělám bud ei úvodní obrázek ;3 A tedˇ k výkecu..důležitému!

Joa,minna,jedu na lyžák,takže tady tak týden nebudu,maximálně na FB kdžy tak bude Wi-Fi,přednastavovat nic nebudu...
A pak se vrhnu na rekonstrukci,protože jsme změnila názvy rubrik a jaksi..etoo ty RPC co mám v těch rubrikách tam jsou,ale nezměnily se ty názvy těch rubrik xDDDDDD
A to je asi všechno,můžete číst..
Enjoy it! ^^*


Hikari to ale nevnímala, a Ai stále objímala. Ai se už natahovala. Hikari to stále nevnímala. Ale poté co se jemně dotkla nožem její hlavy.. "Hele, paní Ai, nechte prosím mého Hiroyukiho! Je hodný, a nezaslouží si, aby s ním někdo takhle zacházel!" Začala opravovat Ai. Ale ta tohle nesnesla "TEN TVŮJ HIRO-CO JE MI NAPROSTO U PR*ELE, A KONEČNĚ UŽ SKLAPNI!!!" Ječela na ní.
"Ale paní Ai,to nemůžete!Hiroyuki je můj kamarád!" Hikari začala natahovat a za chvíli se už spustil pláč.To Ai nasralo ještě víc..Vzala Hikari za vlasy a hodila s ní o zem.
"Auais.." Řekla si sama pro sebe Hikari, která byla nyní skoro celá od krve. "Haha, a jsi v prdeli! Už tady není nikdo, kdo by tě ochránil, a ten tvůj Hiro-co se ani neopováží vylézt z té divné kudličky!" "Špatně.." Řekla s brekem Hikuška, která zvedla ruku a ukazovala kdesi směrem k exaliburu(<
"Co je to za pitomý vílý p*sraný debily?!" rozčilovala se Ai a už už na ní přicházel infarkt.
Když to Hikari uslyšela,bylo po breku."Co jste to řekla?!" rozčílila se,až jí její zelené vlasy zčervenaly."Takhle s nima nemluvte!"
"Nebo co?" zachechtala se Ai. "Příjde si pro mě Smrtonoš?" zachechtala se ještě víc.
"Zabiju vás!"
"Ty a zabít mě? Nech mě se zasmát. A jak by jsi to jako udělala? Hmmm?" Stále se přibližovala k Hikari. A stále říkala "hmmm?" Ale Hikušku zrovna něco napadlo. "Paní Ai má v kapce cucací mléko!!!" Rychle zaječela. To už se dvě malé potvůrky zvedly, a začaly prohledávat Ai, čímž ji málem usmrtili jejím infarktem. "Nemá! Co nám tady kecáš do gzichtů Hiku? Řekni přesněji!!" "M-Má..." Přemýšlela Hikari. "Pod kůží klíč, který vede do cucacího mléka nebe!!" (:DDD Hiroyuki a Doku no Hiroyuki milují cucací mléko xD) A ihne začala humorná podívaná, kdy Doku a Hiroyuki běhali za Paní Ai s nástroji, které se používají na operace kůže.
Za chvíli,když už Ai nemohla dál běžet a po 50 běžela kolem stolu,něco ji napadlo,vzala kouzelnou hůlku a Hiroyukiho a Doku no Hiroyukiho zmrazila.Ti spadli na zem.Ai funěla jak býk,co se chystá někoho vzít na rohy a Hikari už neměl kdo zachránit.Tohle byl boj na život a na smrt.
"Spokojená,holčičko?" zeptala se jí posměvačně Ai.
Jenže v tom začala Hikari opět brečet...
To Ai způsobilo zmatkování. Nesnášela děti, k tomu brečící děti, a ještě k tomu děti jako Hikari.. A proto tedy začala zmatkovat ještě více. "Ale, Okurko, uklidni se! Nejsem tvoje máma, tak se hodlej chovat normálně!" "Ale já měla ty dva moc ráda..." Fňukala Hikuška. "To je mi jedno! Hele, mám nápad. Co takhle, kdyby jsme si šly hrát na "kdo nejdýl vydrží ve vodě?" Řekla nakonec Ai. Ne, ne že by si chtěla hrát s Hikari. Jen jí hlavou problesk velice ďábelský plán... Ale pro jistotu mlčela, a dělala, že si s ní chce hrát. A to Hikušku dost potěšilo. Pláč se vyměnil an smích, a místo toho aby zkrvácená ležela na zemi, tak rychle hupla do kotle a čekala co se bude dít. Pořád koukala na Ai. "Tak, jak to tak vypadá, chceš jít první." Ai se vytvořil na tváři ďábelský úsměv. "Ne." Řekla Hikari. A Ai se urazila. "Co je.. Vždyť jsi to chtěla.." "jenom s vámi. Jinak vám ute-" "Tak jo, jdu s tebou!" Přeječela jí Ai, jelikož se jí v hlavě problesklo, že snad nebude mít večeři dalších 50 let.
Ale v tom se zarazila.Co když s ní ten spratek chce provozovat Yuri..ke všemu ve vodě,co potom?To však bylo nepravděpodobné.Proto se začala pomalu sunout ke kotli.
Jenže před tím,než tam vlezla,seslala na sebe kouzlo,které bylo imunní vůči každému útoku.To Hikari nevěděla.
Když byla Ai v kotli řekla: "Tak zavři očka a kdo vydrží v kotli dýl!" přinutila se i usmát.
"Dobře,paní Ai!"
Tak tedy napínavý souboj začal. Hikari se po desei minutách začala potit, ale Ai furt nic. TO jí připadalo divné.. ale radši to nechala tak. Uběhlo dvacet minut, třicet.. A Hikari to už pomalu nezvládala. Ale Ai se pořád na ní uměle smála, až z toho šel strach. "Hiku! My chceeme také onseny!" Řekli s úsměvem dva víláci, Hiroyuki a Doku no Hiroyuki. "Tak ted pojďte." Usmála se na ně opět uměle Ai,. Ne, nebylo to z toho, že je hodná. Bylo to z toho, že jsi je mohla nechat na snídani.
Hikari pomalu umírala,nechtěla prohrát,nechtěla!To si nemohla připustit.Ať paní Ai vidí,jaká Hikari je!Jaká je Hikari,Hiroyuki a Doku no Hiroyuki.
Jenže,kouzlo přestávalo fungovat,Ai se začala taky potit.Jenže,pořád zůstávala pod vodou,děsně dlouho a to už Hikařiny plíce prostě nemohly vydržet...
Ale Ai to nemohla také vydržet. Ale ano, přece je to velká paní Ai, takže ta vrdží všechno! "P-Paní Ai.." Vykoktá ze sebe Hikari, která pomalu začala být celá vrásčitá od vody. "Ano?" koukla na ní Ai uraženě. "Vyhraju ^^ Ale asi později.." Zachraptila. DOku a Hiroyuki se začali pomalu vytrácet.. A Hikari klesla pod vodu. Kde se už nenadechla.

Pokračování v dalším díle ;3
 


Komentáře

1 Alliade Chiaki Sheppetsu Alliade Chiaki Sheppetsu | Web | 4. března 2013 v 16:47 | Reagovat

nevím proč, ale tvoje (vaše) povídky jsou jediné které jsem kdy za poslední století četla xD a je to prostě úžasný xD nějak jsem ale přehlédla druhej díl xDD někdy si ho přečtu xD, ikdyž to bude trochu divný no xD :DD jinak si to na tom lyžáku užíj xD

2 Lairai~ Lairai~ | Web | 5. března 2013 v 14:33 | Reagovat

Nom povídky moc nečtu,ale tohle je dokonalý *w*

3 Diza Elstron Hitsunaki Diza Elstron Hitsunaki | Web | 9. března 2013 v 19:28 | Reagovat

No tak twle :´DDD To je boží xDDD Jsi génius :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama