Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Chce to roztřídit bordel

9. února 2014 v 17:10 | Ai Eater no Kuroyake |  Blog

... aneb, že už bych se konečně zmátořila?

Abych řekla pravdu, s tím nicneděláním už to fakt chci změnit! Blogování mi dost chybí - navíc tady mám celkem slušnej bordel. Asi jako když si půl roku neuklízíte v pokoji a jen házíte všechny věci na jednu kupu - a z té kupy se to všechno samozřejmě strašně špatně tahá. A protože víte, jak moc velký bordel v pokojíčku máte, už se vám to všechno ani nechce uklízet.
Ale pak si vzpomenete na dobu, kdy bylo všechno lepší - s blogem mám spojených neskutečně mnoho zážitků. Proto si budu postupně mazat skoro všechny sociální sítě (abych se mohla lépe a více věnovat blogu). Nechám si jen Facebook a tumblr. kvůli gifům =3 Asi zruším i ask. Asi určitě.
Prostě se mi vrátila chuť do blogování a tyhle sítě by mi to jen kazily =3 Taky nějak vymyslím svoje jméno - aby bylo kromě příjmení Eater celé v japonštině. Ai Eater no Kuroyake the May Destruction se mi začíná nelíbit. ._.

Každopádně, jarní prázdniny tady jsou od velké rekonstrukce a velkých změň, příští týden to tady pěkně pojede. (Vlastně už za nějakých 12 hodin. Cca. =3)
Ale teď už to vážně všechno změním! Bude tady sice trochu nepořádek, ale každý den tu bude nejméně jeden článek. Budu psát recenze na anime, mangy, knížky a hry. Přidám sem konečně všechny RPC, který jsem udělala. Prostě bude pár změn a doufám, že to přinese svoje ,,ovoce" =D Čili opět mojí starou návštěvnost a možná i trochu větší =3

Aiush
 


Komentáře

1 Kimesuke Kimesuke | Web | 10. února 2014 v 23:04 | Reagovat

Věřím, že se to povede ^ ^ a přesně znám ten pocit, ale u mě většinou vyhraje lenost a nedělám nic x"D každopádně se těším co nového přidáš (。◕‿◕。)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama