Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Poslední den školy

19. prosince 2014 v 15:00 | Ai Eater no Kuroyake |  Deník
Hey guys!~ Freedom is here! Aneb skončila škola, začínají prázdniny! ^^* Do konce prosince se můžete těšit každý den alespoň na jeden článek (někdy budou třeba i dva za den *-*), budu více obíhat a asi se poohlédnu ještě po pár Affs ^^"
Jak jste se dneska měli? My jsme si se třídou dali sraz o půl desáté na námku, tam čekali asi půl hodiny na naši třídní -.-" a na to byli půl hoďky na vánočních trzích. Ve třídě jsme byli jen asi hodinu a to stejně jen proto, abychom si rozdali dárky. Atmosféra nebyla nic moc - včera jsme se totálně pohádali (celá třída) a bylo to pěkně na nic... na to, že to jsou naše poslední Vánoce celkem propadák. Ale tu pizzu s naší partou jsme si užili ^^* Snědli jsme dvě velký, vypili litra coly a pak zvládli ještě trdelník ^^* =D Ke všemu jsem byla v paruce a kupovala mamce jmelí, takže si ze mě dělali srandu, že vypadám jako vánoční ozdoba a chystám se někoho z nich líbat pod jmelím =D Tohle odpoledne bylo suprový ^^*
Večer mě ještě čeká výročka - mamka jede lidem z práce na výročku ukázat brášku a taťka samozřejmě nebude mít čas, protože začal pracovat jeden náš známej (je teď po škole) a chystá taťku opít =D Takže jedu jako mamčin doprovod a budu tam hlídat brášku ^^* Je to za jídlo, tak co *-* =D
Zítra čekejte článek, ve kterém se dozvíte, co budu následujících 10 dní přidávat (od 21. prosince), doufám, že se vám to bude líbit ^^* Je to jedna challenge, dělají ji teď skoro všichni, proto nesmím být pozadu =D Plus pak někdy udělám ten tutoriál a videoodpovědi. Přesně na Štědrý den stihnu udělat asi jen fb stránku, ale o prázdninách bych tohle všecko měla stihnout ^^"
Tohle je asi všechno, co jsem vám dneska chtěla říct ^^* Protože mě už nic nenapadá... =D V psaní "deníčků" a "updatů" moc dobrá nejsem, ale to už jistě víte ^^""
Vaše Aiuška♥
 


Komentáře

1 Bumbík ^^ Bumbík ^^ | 22. prosince 2014 v 10:02 | Reagovat

juhuu se teším ^^
za jkedla sa oplatí ujž fakt všetko :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama