Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Červenec 2015

Jak to bylo a jak to bude dál~

27. července 2015 v 19:11 | Ai Eater no Kuroyake |  Blog
Hello guys, do služby se hlásí Aiush!~ Jak se tu všichni máte? Úspěšně hlásím, že jsem zatím nikde neumřela a na chvíli teď budu zase na blogu aktivní - ale jenom na chvíli. Budu se snažit přednastavit nějaké články, aby to tu nechátralo tak jako doteď.
A co jsem tímhle článkem vlastně chtěla říct?
Jde vlastně o takový malý update toho, co tu na blogu budete moct do budoucna čekat (rozumějte do konce prázdnin).
A co rozhodně nečekat.
A jaké změny tu nastanou.
(Ale to stejně nikoho nezajímá, že?)
No, můžeme se na to zkusit vrhnout.
Jako první bych chtěla sdělit, že v pátek na týden odjíždím na chalupu, kde mimo kopec chybí i signál, tudíž se na blog opravdu nedostanu. Články budou na 100% přednastaveny, ovšem teď rozhodně nemůžu říct, kolik jich bude (protože s těma mýma odpoledníma pochůzkama toho moc nenapíšu ^^").
Druhý týden (ihned po odjezdu z chalupy) letím do Albánie. Na ten týden nebudu přednastavovat rozhodně nic a pokud se tam někde dostanu k netu, články budu psát rovnou z tama (to je divný slovo O_o). Jo, a taky byste měli doufat, že mě tam někdo nepifne nebo se mnou nespadne letadlo... Achjo, jak já se bojim (Aiu konečně našla lásku svého života, y'know. Pepiku, jestli si to čteš, asi tě zabiju =D =D).
Načež ten třetí týden zavítám do Prahy a to aktivita snad (aspoň na polovic) naroste znovu •^^•
Takže to bylo info k aktivitě.
Teď info k nastávajícím změnám + plánům.
Jedna velká změna bude výměna layoutu. Po delší době si ho nenechám udělat u Shio a zkusím někoho jiného. Ještě nevím, koho na něj hodím, ale nejspíš nic barevného očekávat nemůžete =]
Jako další budu chtít konečně dodělat rozcestníky (a trošku to ru reorganizuju) + tu mám nějaké sekce v rekonstrukci (nebo chybí odkazy) a to by určitě chtělo změnit =]
Chtěla bych taky napsat nějaké recenze (na anime a hry), napsat co nejvíc dílů Sleepwalkera, přidat další překlad (protože ten tady nebyl už dlouho!) a trošku zabrousit i do nějakýho steampunku.
Jinak mě už nenapadá nic, co bych chtěla tady s tim blogem dělat (ale to určo přijde v průběhu a jak mě všichni znáte, zase to bude určitě úúúúplně jinak =]])
Tak se tu zatím mějte~
A užívejte prázdniny (pokud teda můžete a nepracujete ='D)
Aiu♥

Hiro Hamada [Drawing]

18. července 2015 v 13:29 | Ai Eater no Kuroyake |  Moje tvorba
Hello guys!~ Tak už se pomalu ale jistě dostávám do jakž takž přijatelného, blogovacího tempa •^^• Dneska vám sem přináším kresbu Hira, kterou jsem dokončila někdy v úterý (ale Ai je lenost sama, to už víme). Pár chyb tam je, ovšem všimla jsem si jich moc pozdě - až když s tím nešlo nic dělat... Chjo, musim si vytrénovat oko, abych to viděla dříve ._.


Aiush~

Sleepwalker's Flight - 14.díl

16. července 2015 v 21:32 | Ai Eater no Kuroyake |  Sleepwalker's Flight
Hey guys!~ Po hodně, hodně, hodně dlouhé době tu jsem s dalším dílem Sleepwalker's Flight, yay! O prázdninách bych už to konečně chtěla dopsat a do konce roku celé dovydat (abych to pak následně mohla začít přepisovat, yaaay), takže mi držte palce, aby to vyšlo (ale tady už stejně nikdo nevěří tomu, že bych to dodržela, že?).
No, nebudu vám říkat, o čem je dnešní díl, ALE..! Řeknu vám, že budete možná trošku překvapeni... a zvlášť Blackie se bude v co nejkratším intervalu dožadovat další kapitoly ^^"
So... enjoy it!


Cosplayer - LION

14. července 2015 v 13:48 | Ai Eater no Kuroyake |  Cosplayeři

Hello guys!~ Po delší pauze (a návratu do civilizace) se opět vracím ke psaní článků a rovnou tím, že vám představím dalšího cosplayera (teda spíš cosplayerku). Dneska to bude LION, kterou se mi po delší době konečně podařilo kontaktovat~

14. letní Practical Hung Kyun camp aneb Co nebolí, není z lásky

12. července 2015 v 13:31 | Ai Eater no Kuroyake |  Deník
Veleočekávaný report ze 14. letního PHK campu je konečně tady! Sama jsem se bála, že ho snad nikdy nenapíšu, ale hned, co jsem si vzpomněla na zenové moudro "trpělivost růže přináší" (kterých ostatně byl plný celý camp), dala jsem se do sepisování a vzniklo z toho něco, co jen vzdáleně připomíná report. Třeba se mi to bude hodit, až budu v důchodu vzpomínat, jaký to bylo, když se ještě člověk mohl pořádně hýbat (i když jako stařenka jsem se cítila hned druhý den, ale o tom později). Teď už jde jen o to, abych se nějakého důchodu dočkala.