Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Z deníku gympláka - První měsíc za námi

4. října 2015 v 13:41 | Ai Eater no Kuroyake
Hello guys, je tomu zase týden, co jsem nic nepřidala a teď se to snažím na poslední chvíli zachránit. Řekla jsem si, že by nebylo na škodu se vypsat ze všeho, co na mě čekalo/čeká/bude čekat ve škole. Nijak to moc nesouvisí s tím, na co je můj blog zaměřený, ale třeba to někomu pomůže v rozhodování se, jestli jít na gympl nebo ne =]
Here we go!Řekněme si to na rovinu - myslela jsem si, že nás budou od začátku dusit mnohem víc. Čekala jsem hned druhý den školy hromadu písemek, možná třeba nějaký diktát (ultramegahustokrutopřísnětěžkej), ale nestalo se tak. K našemu štěstí, samozřejmě. Rozjezd byl celkem pohodový, nečekalo na nás nic zas tak strašného.
Teda pro mě to nebylo nic zas tak strašného.
Díky tomu, že jsem byla připravená na to, že se opravdu budu muset učit, jsem byla docela dost překvapená, jak to zatím všechno zvládám. Možná to taky bylo průběžnou přípravou na všechny předměty.
Rule #1: Průběžná příprava není na škodu.
Samozřejmě, že i to samotné učení se před písemkou je strašně důležité a musela jsem pro to někdy udělat i něco navíc. Jako třeba koncentrovat se celou hodinu =D Nebo se připravovat víc i doma, počítat příklady navíc, vytáhnout staré sešity nebo abych pochopila chemii, naučit se i to, co po nás nikdo nechce.
Rule #2: Čím víc, tím líp.
Člověk taky samozřejmě musel oželet nějaké ty vycházky. Jako vycházku teď beru cestu do školy a ze školy =D (Noup, just joking). Prostě si to teď jen musím mnohem líp rozvrhnout. Většinou všechny zábavy odsunout na víkend a když už, tak se jen prostě projít na pročištění hlavy (nebo na trénink).
Rule #3: Čas je vzácný, není ho mnoho a musí se správně rozvrhnout.
Ale jinak je to tam zatím docela v pohodě. Když člověk splní tyhle 3 pravidla, má velmi dobře našlápnuto. Nemusí se nijak moc extra učit, protože si hodně věcí pamatuje z hodin a ještě si je párkrát přečte i když se zrovna nepíše písemka. Zajímalo by mě, jak dlouho mi tenhle přístup vydrží =D
Jinak po měsíci jsem nakonec ráda, že jsem šla právě na ten náš fuckinghard gympl, kdy mi často připadalo, že i japonština je lehčí než to, co jsme danou hodinu probírali =D Holt, takový je život. A docela jsem se s tím smířila. Jen je dost děsivá vidina toho, že těch věcí bude víc a víc. Ale to se taky zvládne~ Snad>•<


Toť by bylo asi k mému prvnímu měsíci na gymplu. Nechtěla jsem to nijak moc rozepisovat, přece jenom je tady tahle rubrika jen tak na zkoušku. Ale pokud bystě někdo chtěl, Aiu by v tom mohla pokračovat ^^"
See ya soon!♥

 


Komentáře

1 JVC JVC | 10. října 2015 v 1:15 | Reagovat

Jen pokračuj v psaní, rád si to přečtu, šprtko ;)

2 Penny Mizuki Allonsy Penny Mizuki Allonsy | Web | 11. října 2015 v 19:45 | Reagovat

Ja osobne se rozhoduji mezi gymplem a jinou stredni skolou a sama nevim, co si mam zvolit :D Kazdopadne ti drzim palce ^^

3 beepinka beepinka | Web | 16. října 2015 v 14:47 | Reagovat

Vedeš si skvěle ^^ jen tak dál. Bude toho přibývat,ale ty si budeš zároveň zvykat a budeš se v tom pohybovat čím dál tím víc s přehledem :)
Dobře,doufám,že tvoje nová stránka mi bude fungovat ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama