Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Deník

Čtvrtý týden září aneb update před Holandskem

22. září 2014 v 18:01 | Ai Eater no Kuroyake

Hey guys!~


Jak jste si mohli všimnout, stále žiji! Totiž.. spíše přežívám ^^" Tenhle týden jsem na blog vůbec nechtěla nic psát - prostě ho pozastavit a psát až z Holandska. Důvod? Jsem totálně na dně... ale totálně. Nebudu se vám tady vypisovat s mýma depresivníma náladama... jde jen o to, že jsem začala brát antidepresiva.. a tak nějak mi po nich není dobře a má nekonečná pýcha se s tím musí nějak vyrovnat =D ^^""
Ale i přes to jsem se rozhodla napsat. Budu vás teď snad obíhat víc, ale už ode mě do konce týdne moc článků nečekejte. Vynahradím vám to příští týden - to bude každý den článek o tom, co jsme dělali a podobně (pokud mi teda kámoš půjčí ntb, jak mi sliboval, což doufám, že půjčí TwT).


Taky se moc těším na můj první Akicon ^^* Pojedu tam v takovém záchranném cosplayi - je to jeden z outfitů Aiush. Fotku ještě přidám, až mi dorazí paruka (jestli stihne dorazit včas, pokud ne, jedu v civilu). Každopádně pro všechny, kteří jedou... já jsem stydlín, takže neváhejte a přiskotačte za mnou sami! ^^* Už teď se těším na všechny, které tam potkám.
Taky teď pořádně makám, abych do konce týdne stihla dokreslit halloweenské RPCčko, které mám teď rozdělané. Progress natáčím, takže potom zveřejním i video na youtube (takže doufám, že se dočkám stráááášně moc komentářů, které budou o tom jak jsem moc šikovná! =DD *nos nahoru*).
A jak je to s mým dlouho slibovaným Kagerou Projectem? Už jsou vyčištěné 2 kapitoly! Pomáhá mi s tím má waifu Hikush, za což jsem jí strašně vděčná. Já sama mám přeloženou nultou a část první kapitoly. Až se vrátím z Holandska, zveřejním to ^^* Zatím budu online mangu přidávat sem do článků, ale až zprovozníme konečně náš Dotto Team, budou online překlady tam. A downloady budu uploadovat na uloz.to.

Tak.. to by byl můj výkec ohledně tohoto týdne a pár věcí, které chytám. Samozřejmě mám věcí přichystaných víc, ale o nich teď nechci povídat ^^* Zatím se mějte!~

Vaše Aiuška♥

Aiuško, seznam se, Mozilla přichází!

14. září 2014 v 14:50 | Ai Eater no Kuroyake
Jak jste si již delší dobu mohli všimnout, nejsem moc aktivní a k někomu na blog jsem zavítala naposled... na začátku školního roku? Asi. Psala jsem článek, že mi nefunguje přihlašování na Chromu a ano, stále a stále mi nejde. Proto jsem psala pár lidem, kterí mi doporučili, ať si stáhnu Mozillu. Moc se mi do toho nechtělo, ale žel, nakonec ji mám. A jsem spokojená ^^* Je sice o něco pomalejší než Chrome, ale zas není tolik pomalá jako Explorer a hlavně se tady můžu přihlásit ^^*
Díky tomu budu zase aktivní a budu se moc dívat na všechny vaše úžasné články ^^* A hlavně čekat na vaše komentáře, které mi každý den tak úžasně zvedají náladu!♥
Taky jsme už s waifu začaly pracovat na Kagerou Projectu, což je ta ona slibovaná manga, jak překládám. Už máme vyčištěné dvě kapitoly a já mám jendu přeloženou. Nebudu vám říkat, kdy to tady bude, protože bych to zase nedodržela, ale máte se na co těšit, je to fakt úžasná manga ^^*
Taktéž se můžete těšit na fotky mého "cosplay progressu", už mám hotové kytky do vlasů ^^* Chtěli byste tutoriál, jak na nějakou takovou kytku? Mám dva druhy, což by se rovnalo dvoum tutoriálům a mně stejně docházejí nápady, co pořádně psát ._. Kdybyste někdo věděl, poraďtě mi, prosím, nápady docházejí rychle T_T
Obíhání nechám na příští týden, až budu s Mozillou absolutně sžítá. Do té doby se mějte. Vaše Aiush~

Tim Burton a jeho svět

4. srpna 2014 v 12:54 | Ai Eater no Kuroyake
Ahojky, moji milí i nemilí ^^* Jak jistě všichni víte, do Prahy jsem odjela už ve čtvrtek a v pátek se vydala na výstavu Tima Burtona. Jelikož to v mém životě byla vážně velká událost (a pro mě je Tim něco jako hrdina), shledala jsem za vhodné se s vámi o tento zážitek podělit. Doufám, že vám to přiblížím alespoň tak, abyste si říkali: "Proč já hlupák tam jen nešel." Tak uvidíme, jak se mi to povede! =]Na výstavu jsem se těšila už od května, proto jsem zezačátku nemohla uvěřit, že už jsem tady a že konečně uvidím většinu obrázků, které tenhle podivuhodný ale také velice chytrý a úžasný člověk namaloval. Problém byl v tom, že jsem absolutně nevěděla, kde na Staromáku hledat. Ale Balloon Boy (nahoře na obrázku; jelikož s sebou nemám kabel od mobilu, musela jsem použít random fotku z DeviantArtu) to všechno jistil. Byl vidět i přes ty davy turistů, kteří čekali, až se spustí Orloj.
Vystála jsem si frontu v tom šíleném vedru, tatínek mi dokonce skoro celé vstupné zaplatil a pak jsem si už vesele trajdala po schodech nahoru - do prvního patra expozice.


Když jsem vstoupila do místnosti, celkem jsem se zděsila, kolik je tam lidí. Ale... ještě to docela šlo. Když jsem přistoupila k prvnímu obrázku, stála jsem u něj šíleně dlouho a zkoumala každičký detail kresby. Postupně, jak jsem postupovala dál a dál, opadlo tohle prvotní "extra nadšení" a já se už dívala, jako každý jiný člověk (a pořád si říkala, jak je ten člověk úžasný). Obě dvě patra byly "složeny" z několika místností. V každé místnosti bylo něco jiného - jiné období nebo druh kreseb. Bylo to setříděno opravdu krásně a pokud jste šli popořadě (jako že já kvůli čekání většinou ne), krásně to na sebe navazovalo. Trochu mě mrzelo, že jsem neměla parťáka, se kterým bych si o Timových dílech mohla povídat.
V prvním patře mě asi nejvíce uchvátily loutky. Nejvíc se mi líbily asi tři velké černé příšery (nepamatuji si jejich název) a Sparky z filmu Frankenweenie.Taky se mi moc líbila jeho schizofrenie. Stále si pamatuji, kde byla vystavená. Chcete to vědět? Místnost s loutkami, zeď vlevo od vchodu, poslední sloupec, druhý obrázek odshora. I když pochybuji, že by někdo věděl oč jde, proto jsem ji našla na internetu a dávám ji sem, abyste se taky mohli pokochat ↓


Taky se mi moc líbil šestiminutový film s názvem "Vincent". Byla to asi první rýmovaná anglická věc, kterou jsem kdy viděla (slyšela) a fakt se mi to zalíbilo. Vincenta jsem na výstvaě viděla celkem třikrát a asi ještě pětkát ne celého. Když jsem odcházela, stále jsem si pár veršíků pamatovala.
Pokud byste se chtěl někdo podívat - našla jsem to s českými titulky na YT, bohužel tam jsou některé věci přeložené špatně a na výstavě byl celkový text mnohem lepší. Ale co.. buďme rádi za to, co máme.


Druhé patro bylo taky moc pěkné. Zase bylo složeno z několika místností. Moc mě uchvátila jeho díla - grotesky spojené s komedií. A vážně, věřte nevěřte, bylo to naprosto vtipné! Všichni, kdo došli k nějakému takovému obrázku, se mohli smíchy propadnout zpět do prvního patra. Na ukázku tu zase mám další obrázek ↓
Dále tu pak byly k vidění obrázky z Timoých cest - když neměl s sebou papír, kreslil na kapesníky. Což byl taky zajímavý nápad. A ani ve druhém patře nechyběl žádný film. Totiž, abych byla přesná - seriál. Jmenuje se Stainboy... a je fakt.. no boží. Viděla jsem asi všechny (a riskovala odumření nohou, gah). Na ukázku jsem to zase našla na YT, bohužel bez českých titulků. Ale vy jste určitě moc šikovní a pochopíte to, že? A možná vás to zaujme tak, že se podíváte na všechny díly...


Toť bylo mé shrnutí výstavy Tima Burtona - po dokoukání Stainboye jsem se šla podívat asi na 5 minut na promítání filmu a pak jsem musela jet domů. Moc jsem si to užila a ještě víc díky tomu, že jsem byla natěšená už od května. Doufám, že vám to aspoň něco dalo - v popisování výstav nejsem moc dobrá - vlastně je to poprvé, co něco takového píši.
A ještě se vás zeptám. Máte rádi Tima? Co si myslíte o jeho tvorbě? Byli jste na výstavě? Jak se vám líbila? Rozhodně se těším na vaše komentáře, moc mě zajímá váš názor!
Pokud by někoho zajímaly zdroje obrázků (nejsou moje), stačí, když na obrázku chvíli podržíte myš, zdroj se vám pak ukáže =]

Děkuju za přečtení tohoto článku a někdy zase (doufám, že velice brzy).
Vaše Aiuška♥

Jásejte, odjíždím!

31. července 2014 v 13:45 | Ai Eater no Kuroyake

Ano, je to tak. Chvíli tu ode mě budete mít pokoj!

Jsem fakt happy jak dva grepy, že mě sem mamka ještě pustila O_O Totiž, odjezd do Prahy se nám přesunul na dnešek na 15.00. Protože taťku posílají v pátek do Prahy na nějaké školení, jedeme už dneska a přespíme u babči. Já ještě rychle rychle stahuju pár písniček, abych se v autě nenudila, haha.
A taky píšu tenhle článek. Uvidíme se asi zítra - jdu na výstavu Tima Burtona a rozhodně se s vámi budu chtít podělit o to, jak to bylo úžasné ^^* Čímž mi ale padlo přednastavování článků - uvidíme, jak to ještě bude, něco možná přednastavím v Praze.
Tímto končí můj rychlý oznam ^^* A taky končí články v červenci. Jsem se sebou moc spokojená, stihla jsem napsat 16 článků, přeložit pár písniček, vylevlit se na osu! a spoustu dalších věcí. Jelikož mám limit na počítač, bude úspěch i to, že do konce prázdnin stihnu dokoukat nejméně 3 anime.

Do zítřka se tu mějte. Kdybych nic nenapsala, snad se polepším o víkendu ^^"
A abyste si nemysleli, že tu pro vás mám jen nudný článek, podívejte se na nejlepšího hráče osu!, který kdy existoval. Je z Jižní Koreji a říká si Cookiezi (tedy říkal, dali mu ban na účet ._.). Ale existují jisté spekulace, že se Cookiezi vrátil a teď hraje za nick Legendre.
Další otázka - měli byste zájem o nějaké replaye z osu! ? ^^*


Aiuška♥

Výkon na 100%

25. července 2014 v 14:29 | Ai Eater no Kuroyake
Ahojky Tuřínci, jakpak se máte? ^^* Já jaksi vůbec nic nestíhám - mám pět minut na to, abych něco splácla tady na blogu =D Zítra to bude lepší, čekejte oběhnutí a nějký smysluplnější článek (maybe).
Včera jsem byla nakupovat - za půl hoďky jsem stihla projít úplně celé 3 obchody a vybrat si dvě trička ^^* Pokud by měl někdo zájem, můžu nahrát fotky =3
Jinak jako kažý den, chodím od 10:00 běhat, pekelně mě to ubíjí a prchají mi z hlavy všechny nápady na články, hahaha!
Taky překládám další písničky a vymýšlím, jak to udělám v srpnu - protože to budu skoro celý měsíc pryč Q.Q Nu, něco vymyslím ^^*
Taky teď jak největší troll upgraduju svůj Deviantart. Dlouho jsem tam nebyla, ale chci se vrátit ^^* Určitě to bude supr - už teď si lidé nacházejí cestičky k mým výtvorům, až tam toho budu mít víc, bude to dobré. Kdo máte Dev, nezapomeňte mi tam okomentovat nějaký obrázek a hodit si mě do watche!

Zatím na viděnou zítra!♥

Hrozba z hlubin je zpět!~

20. července 2014 v 13:32 | Ai Eater no Kuroyake

Ahojky, Tuříni!

Jak jste se mi tu celý týden měli? Nu, doufám, že dobře! ^^* Jsem ráda, že jste se tak pěkně postavili k mým přednastaveným článkům - komentů sice moc nebylo, ale stejně jste mě moc potěšili =3 Přijela jsem už včera, ale nějak jsem neměla čas ani náladu sem něco psát.
Měla jsem se báječně - skvěle jsem se u tetičky odreagovala a napadlo mě pár nových článků. Jelikož je tu moc velký vedro, běžím se vykoupat k babičce do bazénu (na větší proslov vám kašlu).
Oběhnu vás buď dneska večer nebo zítra.
Zatím se mějte~

Problémy s technikou

7. července 2014 v 12:51 | Ai Eater no Kuroyake

Zdravím, lidičky!

Tak jsem tu na poslední týden - v sobotu odjíždím na chvíli do Pardubic ^^* Přednastavím nějaké články, abyste se mi tady nenudili... Teda... Měla jsem to v plánu. Až na to, že se mnou přestal spolupracovat telefon a počítač. Chtěla jsem sem nahrát 6. díl Sleepwalkeru, ale ne... prostě se mi nejmíň 5 odstavců muselo smazat! OMG! A tenhle díl se mi zatím asi nejvíce povedl... Tak uvidíme, co se s tím bude dát dělat... Můžu to zkusit napsat znova (což se mi nechce), nebo se na tu povídku totálně vybodnout (stejně to nikdo nečtete).
To samé platí o mých recenzích. Všechny jsou pryč... Všechny!!! Takže mě tu teď moc neuvidíte - budu dávat dohromady tyhle ztracené věci *fňuk*.
Doufejte, že se mi to nějak podaří nahodit. Protože jestli ne, hodím si mašli. Doslova.
Děkuju za váš strávený čas nad tímhle otravným oznamem.
Aiuška

Aliance, déšť a hell ya prázdniny

30. června 2014 v 15:12 | Ai Eater no Kuroyake

Trololo

Jak se vede, guys?

U mě celkem dobrý. Vízo za mnou. Zapíječka Ondry za mnou. Kocovina za mnou. Běhání za mnou. Jop, čtete dobře, běhání. Totiž s kámoškou jsme se rozhodly každý den chodit běhat a posilovat, abychom něco zhubly a nabraly svaly. Takže toť tohle.
Taky se tady chci rozloučit s posledním dnem června. Protože od července mi začne makačka na blogu, chňóóó. A taky na YT a DevinatArtu. No nevím, jak to chci zvládnout, ale snad to nějak půjde. Možná udělám nějaké video, kde vám řeknu, co všechno hodlám za prázdniny stihnout (protože se mi s tím nechce vypisovat, haha!). Měla bych ovšem stihnout alespoň část mého cosplaye, tak snad to dopadne.
Taky u vás tak děsně prší? Já byla ráda, když jsem si došla jen pro moje dvě nové knížky. Ven už nejdu, brrr. Tomu se teda říká prázdniny TwwT Jinak, myslela jsem, že sem dám fotku, ale ono mi to nějakým záhadným způsobem nejde nahrát -.-" Prostě, ty dvě knížky jsou Aliance a Bleach 2 ^^*

Ještě dneska večer nebo zítra vás všechny oběhnu. Doufejte, že po tom běhání nebudu KO ='DDDD
Tak zatím
Aiush~

Blogujeme, blogujeme!

18. června 2014 v 18:50 | Ai Eater no Kuroyake

Oh ano, je to tak! Blogujeme čím dál víc! ^^*

Teda, spíš bych měla říct bloguji, haha! Zase jsem se do toho tak nějak dostala a už plánuju spoustu dalších článků! Chtěla bych se pochválit, že už na blog neseru tolik jako předtím, a že se o něj alespoň nějak starám ^^* Pomáhá mi to se tak nějak odreagovat od těch věcí venku, i když jen částečně.
Jen mě trochu mrzí, že mi lidi málo komentují články. Jasně, těch 200 - 300 lidí za den mám, ale mně prostě chybí komentáře QwwQ Uvidíme, jestli se to zlepší, až mi Shio udělá layout (jestli vůbec, hahaha =D)
No, na zítra pro vás mám přichistaný další překlad, možná sepíšu další recenze a dopíšu 6. díl Sleepwalkeru... tak uvidíme, uvidíme. ^^*

(Na závěr tu máte moji nejnovější neko fotku - a bacha - naprosto neupravovanou! ^^*)

Aiush~

Zpátky z cykláku...

13. června 2014 v 14:01 | Ai Eater no Kuroyake

... sice polomrtvá, ale pořád jsem zde!


Jak jste si všimli, celý týden se tu nic nedělo. No, jaksi jsem zapomněla napsat, že budu na cykláku. Ach, ta hlava ^^" Nu, bylo to tam super až na to debilní vedro -.-" Nebudu tady vypisovat, co se dělo a nedělo, protože to stejně nikoho nezajímá.
Dneska se dám do pořádku a zítra zase začnu blogovat ^^
Jinak tu budu asi maličko méně, jelikož mám toho brášku a budu muset víc pomáhat... Tak uvidíme, jak to nakonec bude, haha.

Aiuš~

Vítej na světě, bráško!♥

4. června 2014 v 17:54 | Ai Eater no Kuroyake
Nemám tušení, kolik lidí z vás vědělo, že moje mamka čeká mého budoucího brášku. Nu, dneska po půlnoci už to budoucí bráška není, ale je to už bráška "oficiální".
Abych pravdu řekla, moc jsem se na něj netěšila, ale když jsem viděla fotky a teď odpoledne ho viděla naživo... je prostě neskutečně kawaii!♥ Musím stáhnout spoustu anime s českým dabingem a později z něj udělat otaku.
Jeho jméno je Ondrášek a váží něco kolem 3 kil. Kolik měří nevím, ale je strašně maličkej a prostě úžasnej. Moc se těším, až s ním mamka přijde domů.
A na konec připojuji jeho fotku♥


Tak doufám, že se ti tady bude líbit, bráško♥
Aiuška~

Opět se hlásím do služby!~

25. května 2014 v 17:05 | Ai Eater no Kuroyake

Jak jinak, že?

Jak se vám vede, skleničky? Doufám, že líp než mně. =D Je to tady takové... horké -.-" Šílené vedro je tu... a mě ještě minulý týden pekelně bolelo v krku... no, vlastně ještě tenhle týden, protože je neděle, haha ^^"
Jde o to, že se už začínám vzpamatovávat a chci se navrátit do běžného blogování. A jelikož tu o prázdninách moc nebudu, budu hodně přednastavovat ^^*
Jinak, začnu hrát osu! >=3 Na AFku mě to nějak chytlo, už jsem na to koukala i dřív na yt... ale prostě... zkusím to ^^* Takže to znamená, že tu opět budu občas míň - jelikož RPC a jelikož osu!. ^^"

A ještě jsem se chtěla zeptat... víte, Hikush.. no.. prostě manželka bude mít narozeniny... a já sakra nevím, co jí pořídit... Tak jsem se chtěla zeptat vás, jestli by vás něco nenapadlo... nemusí se to nutně kupovat... ale prostě... chtěla bych alespoň nějaký nástřel, protože opravdu nevím -.-"

To je asi zatím vše, brzy se opět shledáme! Aiush! ^^

AnimeFest 2014

17. května 2014 v 15:26 | Ai Eater no Kuroyake
Domů

Jak většina z vás ví, 9. - 11. května se konal AnimeFest. Asi největší setkání všech otaku. A jak většina z vás ví, právě 11. ročník AFka byl mojí druhou zkušeností s tímto conem. Jelikož jsem věděla, do čeho jdu, byla jsem klidnější, tolik se nebála chodit za cosplayery a stihla vícero přednášek. Dokonce jsem se tam i já v cosplayi objevila (a vyfotilo si mě 6 lidí!!!) Tento článek pojme většinu mých dojmů z přednášek, na kterých jsem byla a vlastně celkové dojmy z těchto tří dnů. Doufám, že vám to alespoň něco přinese - a já nebudu psát tak přitrouble jako obvykle.

Takže začínáme!


Předanimefestový maraton aneb "Sakra, nestíhám!"

6. května 2014 v 17:42 | Ai Eater no Kuroyake
(Ano, musela jsem začít tématickým gifem)

Jde o to, že přípravy na AnimeFest zabírají skoro celý můj čas. S tátou se v jednom kuse hádáme o tom, kdy mě tam v pátek přiveze. S lidma tak nějak řeším, kdy se jako hodláme sejít. A běduju nad tím otřesným programem, který se ani z půlky nemůže rovnat tomu z minulého roku (jinak by se totiž nestalo, že mám v sobotu 4 hodiny volna). Taky počítám peníze a přemýšlím, co všechno si můžu koupit. A snažím se tátu přesvědčit, aby mi vytisknul program, protože se v tom, který dostaneme na místě prostě nevyznám.
Ale už mám konečně hotový celý cosplay! Zbývá mi pouze ustřihnout prsty černým rukavicím! Takže pokud byste mě někdo chtěl navštívit, hledejte 177 cm vysokou Hatsune Miku v maskáčových kalhotech, béžovém tílku překrytém modrým tílkem a s baseballkou v ruce. A pokud máte někdo depku, že své cosplaye nestíháte - nezoufejte. Já tu baseballku dostanu taky až na místě.
Jinak se musím omluvit - do konce AnimeFestu se tu objevím jen zřídka. Tenhle týden mám extra nabitý. Včera jsem sháněla tašku přes rameno a měla trénink. Dneska jsem trénovala na olympiádu, protože jsem se jak největší matlák přihlásila na skok do dálky, když skáču pouze 3 metry 70. Zejtra mě čeká sbor a trénink. Ve čtvrtek návštěva a příprava na AF. V pátek vstávám cca v 8, pak jedeme ke známým a asi na 3 hodinky se objevím na AF. Sobota a neděle je jasná. Ke všemu v pondělí místo školy jedeme za známým, který přijel na dovču z Ameriky. Toť jen příklad toho, kolik toho musím stihnout. Jo, a ještě se učím na písemky ='D
Vlastně ani nevím, co jsem tímhle chtěla sdělit. Asi moje plány? Nebo si postěžovat na to, kolik toho musím stihnout? Maybe. Každopádně článek o mých narozkách už tenhle týden fakt nestihnu.

Takže děkuju za pozornost a na viděnou na AnimeFestu!

Zdravíčko ze školy ^^

22. dubna 2014 v 11:25 | Ai Eater no Kuroyake

Aby se neřeklo, tak zas něco píšu

Jak se vede? ^^* Já jsem celkem ok, dneska chci doupravit tu videoodpověď a nahrát ji na YT, ale na to přijde řeč odpoledne ^^* Copak děláte? Nejste takhle na jaře tak unavení, jako já?~
Abych řekla pravdu, tak teď se šíleně nudím -.-" Na Matiku pro život máme supla a vybarvujeme si tady tabulky v Excelu >.< Takže gomen, ale blog je prostě lepší =3
Jenže, protože učitel za chvíli přijde, nemůžu se moc vykecávat a shánět gify -.-" Takže vám svůj začátek dne popíšu ve zkratce ^^*

Probudila jsem se s příšerným objemným hárem, které nešlo ani pořádně vyžehlit. Takže pokud někdo chcete vědět, jak celý den vypadám, stačí říct =D Taky jsme psali písemku z ájiny. Z toho byl měla mít plnej počet ^^* Ale čeká mě písemka z dějáku, kde naprosto nezvládám sjednocení Německa >.< Na Ayakashi jsem si našetřila na další dva démony, takže jich mám už 60 ^^* A propos, nehrajete to náhodou někdo?~

Dobře, jako výkec unuděné Aiušky by to stačilo. Ještě mě tady ten učitel nachytá >.<
Doufejte, že to tady přežiju QwQ

Aiuška ^^*

Jsem chcíplá, chcíplá, chcíplá

20. dubna 2014 v 14:05 | Ai Eater no Kuroyake
S ničím za mnou teď nelezte. Bohužel všechno přesouvám na zítřek... byla bych až moc velkej borec, kdybych dneska stihla natočit ty videoodpovědi... Gomen...
Jelikož jsem za a) dostala šíleně úkolů a za b) dneska vstávala o půl osmé jen pro to, abych ušlapala 35 km do kopce... jsem fakt ráda, že si budu moct jít na pár hodinek schrupnout, hehe ^^* Tak mě snad pochopíte a nebudete mi to mít za zlé.
Jinak snad přibude o něco víc článků, budu přednastavovat (protože nic nestíhám). Taky pořád řeším AF a můj téměř hotový cosplay♥ a kreslím. To je asi to jediný, co mě teď tak nějak pořádně baví, haha =D
Ani nevím, co jsem vlastně tímhle článkem chtěla říct...
No neva. Doufejte, že zavítám na váš blog co nejdříve.
Vím jsem příšerná.
Všichni si to koukejme přiznat.
Nejsem hodna vašich skvělých komentářů.

Ano, ještě stále žiju!

6. dubna 2014 v 13:17 | Ai Eater no Kuroyake

Na jak dlouho?

Na prvního Apríla se jdeme vykecávat~

1. dubna 2014 v 20:11 | Ai Eater no Kuroyake

Aneb fucking nevím, jakej mám dát sakra nadpis! >.<


No, to je jedno. Každopádně jsem zjistila, že nikdo z vás nečte tu moji povídku. Fuck. A to bylo na začátku řečí, jak strašně moc ji milujete. No, ale neva.
Každopádně jsem se vás chtěla zeptat... jelikož nevím, co mám teď psát (Další díly Bad Dream budu hrát až ve čtvrtek, takže recenze nebo překlady budou až tak o víkendu), rozhodla jsem se, že bych sem jako jednorázovky přidávala slohovky. A vy byste třeba mohli hádat, v jaké třídě jsme je psali ^^* Je to jen návrh, tak si řekněte (i kdžy vím, jak to s těma povídkama je teď -.-")
Ve čtvrtek sem přidám nové RPC, které jsem (v neděli? Io help!) nakreslila. Je na něm Hikou A NEŘEKNU VÁM, KDO TO JE, PROTOŽE BYSTE TO VĚDĚLI, KDYBY JSTE SI PŘEČETLI TU DEBILNÍ POVÍDKU! A všichni mi to povinně pochválíte! ˘^˘

Jak se jinak máte? Včera jsme si byli opět opravit matiku, tak doufám, že jsme to zvládli... zítra se to dozvím.. i čtvrtletku z angliny... Jách... doufám, že to budou nejhůř dvojky ^^*

A začala jsem se dívat na Ao no Exorcist, což je prostě fdugfdshziurfdsijkuhgfedaqsawidsaijdfs anime ♥ Prostě Rin♥ a Mephisto♥ Ty dva jsou naprosto kawaii a sugoii... chci je cosplayovat!

A taky, že je jednou cosplayovat budu! Tečka! Říkejte si, co chcete, tykve!

Tímto se s vámi loučí tuřínová lady a uvidíme se někdy později...
Oyasumi~

Vítej na světě, Aiush!>w<

8. března 2014 v 13:48 | Ai Eater no Kuroyake
Jako první se vám pochlubím s tím, že jsem skoro celý týden byla nemocná (a jsem i teď), takže jsem nemohla přidávat články a obíhat vás. Dneska už na to taky kašlu, začnu zejtra a budu pokračovat v pondělí. ^^" Taky chystám další recenze - jelikož jsem teď začala sledovat K project (a je to fakt boží anime =3). Kdo ho znáte, můžete se těšit, chci cosplayovat Shira =3
Taky se vrhnu do překladu těch písniček, tak uvidíme, co z toho vyleze. Může to být ještě celkem vtipné ='D Takže vás prosím, abyste k mým překladům byly výrazně shový/ívaví. (Nemám páru jaký y/i se tam píše xD)
A když už jsem u toho výkecu - přišly mi nový brejle *-* Ano, výrazně jsem opět oslepla (dioptrie 3.50 a 3.25, why not) a ukecala jsem tatínka k novým brýlím =D Takže... se radši nekoukejte, nebo vám praskne obrazovka xD
(Už praskla?♥)

Áiuš =3

Přišla vlna nové energie!

2. března 2014 v 13:57 | Ai Eater no Kuroyake

AnimeFest volá, milý Tuřínci!♥

Domů
A já jsem se opět nestačila vejít do těch prvních 300 lidí. -.-" Každopádně mi to náladu nezkazilo ^^* Minulej rok se to ještě vyplatilo, čekat od rána na zahájení prodávání lístků - protože se platily pouze tři stovky. Ale teď AFko nějak zdražilo O.o Tak jsem si řekla, že mě těch 50 korun nějak extrémně nezabije ^^*

Taky se rozhoduju, jestli si mám koupit tričko nebo ne. Minulej rok jsem si ho nekupovala... ani nevím proč O.o Jo a ani klíčenku jsem si při vstupu nevzala, protože se mi nelíbily xD Letos chci všechny ty chyby napravit ^^* Ale zas, musím šetřit na cosplay (ano, nemám ho stále hotový)... takže asi ani podruhé tričko nebude.

Jo, a když jsme u těch chyb - letos budu pořádně fotit! Minule jsem si to AF tak užívala, že jsem nestačila vytáhnout jídlo (natož foťák). A dopadlo to tak, že jsem odjela s pouze 14-ti fotkami. Takže letos asi seberu odvahu (kterou jen tak mimochodem postrádám) a budu se fotit s cosplayerama. A nezapomenu jíst. (A koupím si víc věcí než minule >=3)

A taky mi nezapomeňte nahlásit, kdo z vás všechno pojede. Ať si zase můžu psát seznam návštěv ^^* Protože bych nerada na někoho z vás zapomněla (i když pravda - na někoho zapomenu vědomě, protože chci taky nějakej čas trávit s Honzíkem, kterej mě tam bude mít na starost, takže máte holt někdo smůlu ^^*)

Tatínek na mě byl hodnej a asi pojedeme na všechny 3 dny. V pátek totiž máme ředitelský volno, tak by byla škoda toho nevyužít. =3

Jo, už je na mně hodně poznat, že se těším jak malý děcko ^^" Hehe~

See you on AF!
Aiush >w<

Domove, sladký domove

23. února 2014 v 19:57 | Ai Eater no Kuroyake
image

Aiuška je zpět ze svého pražáckého zájezdu! Se spoustou novinek! ^^*

Za prvé> Za víkend jsem přibrala asi 589 kilo >.< Takový to, když vaše teta má 40. narozky a všude je jídlo a vy jste takovej žrout jako.. no jako Aiuška ^^" A prostě si nedokážete pomoct.

Za druhé> Napadla mě taková věc a chtěla jsem se zeptat, jestli má vůbec cenu to dělat. Napadlo mě totiž, že bych mohla překládat písničky (ať už od Vocaloidů nebo j-rockových skupin). No, jestli byste to vůbec někdo četl, hehe ^^*

Za třetí> Ta škola mi tak žere čas, že budu buď o víkendech přednastavovat články anebo se těšte tak na 3 články za týden. To si ještě promyslím.

Za čtvrté> Mám rozepsané další recenze a jednu úvahu. Takže to tady budu postupně zveřejňovat. =3

Za páté> Ta návštěvnost se už lepší! Lidi, jste úžasní!♥

Za šesté> Musím předělat laoyu a popisky do menu. Zvorala jsem to -.-"

Za sedmé> Už drž hubu, Ai. Nebo ti zas uteču do Japonska.

Za sedmé> Vám přeji dobrou noc a uvidíme se zítra ^^*

Madam, na zadek z vás padám

16. února 2014 v 20:13 | Ia Eater no Kuroyake

Chce to den dva na rozmyšlenou

Happy Ending

26. prosince 2013 v 19:51 | Ai Eater no Kuroyake
Tak, Vánoce máme za sebou a já jsem velice ráda, že je tomu tak. Jelikož je naprosto nesnáším, ale budiž=D A vlastně ani nevím, co mám psát.. Protože mám z těch debilních Vánoc a úkolů úplně vygumováno =DD A co jste všichni dostali? Já mám asi největší radost z mikiny a knížek ^^* Joa taky z ponožek=DD
Hele lidi, já fakt nevím, co psát.. prostě si počkejte na ty povídky a tečka. =D
Vygumovaná Aiuška

Takovej ten šťastnej pocit..

20. října 2013 v 14:22 | Ai Eater no Kuroyake
.. aneb minna, jsem tady - po dlouhé době - se svým výkecem.. Fuš, vím, že jste nečekali, že se tady někdy objevím, ale kurvahošigutentág jsem zde xD A ač by se to zdálo nemožné, opravdu.. Eaterová má dobrou náladu! Jako sakra, vážně, mám dobrou náladu! ^^*
Nu, jinak píšu furt tu jednorázovku, stahuju film, na kterej se chci už děsně dlouho podívat a u toho se na celý kolo tlemím.. nevím čemu xD Nu, taky kreslím jedno RPCčko.. až ho dodělám, očekávám, že to bude bomba, tak uvidíme ^^*
Každopádně, příští týden vás všechny oběhnu a snad vydám tu debilní jednorázovku.. fůůů, mluvím o tom hodně často xD
Kekekeke, ani nevím, co jsem tímhle vlastně chtěla říct..
..kžadopádně..
..je tady jedna věc..
..aneb čumte na něj!♥..
.. aneb můj nejdokonalejší a nejúžasnější bratříček ^^* A možná celá pointa tohohle článku ='333

Kuroshitsuji aneb report od překladatele

24. září 2013 v 19:52 | Ai Eater no Kuroyake
Ano, čtete správně. Jsem zpátky a musím se vám pochlubit ^^* Neboť, jak z názvu vyplynulo, překládám mangu. Konkrétně Kuroshitsuji. Takže mi pak všichni můžete vynadat za ten dojebanej překlad. =D Spáchejte atentát na Aiušku O.o Kdo by chtěl stránku, napíšu do komentářů. Za každýho novýho čtenáře budeme rádi ^^*
Nu, a jelikož jsem Kuroshitsuji neviděla, při možnosti překladu jsem začala číst mangu (a to znamená + spolery! =D). A rozhodla jsem se, že s cosplay teamem budem Kuroshitsuji cosplayovat.. a kdyby vás někoho zajímalo koho budu mít.. Jeho jméno jest Undertaker *-----------*
A překládá se to velmi špatně >.< Jelikož je tam ,,pár" slov, který neznám. A taky jsme měli jaksi.. nedorozumění =D =D Takže budu překládat od znova.. nu, uvidíte sami, jak nám to půjde. Každopádně držte palce.

Aiuška ^^*
 
 

Reklama