Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Deník

RPG yaoi-Deidara a Itachi

24. července 2012 v 11:22 | Ai Eater
Včera večer jsem hrála se Saskie RPGčko xD.A dala jsem nám téma yaoi.Potěš koště.Saskieee!Měly jsme si dát něco lehčího! =DD
A ten chat s Voldemortem(Naomi) xDD.Chcípám! A dneska s Naomi to samý!Naomi já ti dám! xDD

Problém je v tom,že nejsem na svým PC a ono se tohle na Facebooku tak trošku seká....Takže se musim dostat domů a okopírovat to z PC který máme doma a doufat že to pujde...protože jestli ne tak ten Facebook zabiju! Grrr!Sere mě!Takovej úžasnej konec a ještě to nepůjde skopčit!

Vaše nasraná a vytlemená Ai xDDD

Poslední den....a včerejší kolotoče xD

14. července 2012 v 11:25 | Ai Eater
Táááák!Minna-san!Hlásím se vám s posledním článkem za tento i příští týden.Jedu do Pardubic a tam se na net fakt nedostanu =DD.Celej tejden budu ležet v knížkách,pít pratetinu úžasnou čokoládu,koukat na Posledního samuraje a s prastrejdou uprovovat na PC fotky.Co víc si přát? =D

A včera na těch kolotočích.S bratránkem jsme si to užili.Poprvé jsme každý sám jezdili na takovejch těch autíčkách,stříleli jsme z pušky do válečků,byli jsme na Ruským kole(či jak se tomu říká =D).Já taky na Twistru.
A večer jsme s tetou šli na SUSHI ♥!Bratránek si dal teda smažený nudle s kuřecím masem.Já ochutnala Miso polévku s lososem.Miluju MISOOOOO! =DD A objednaly jsme si 20 kousků Sushi.Bylo fakt výborný.Miluju SUSHI! I♥SUSHI4ever! =***
Tákže minna-san!S tímto se s vámi loučím.Klidně potom nahraju fotky(možná...známe svoje lidi,že? =DDD),omlouvám se teda,že jsem nenapsala povídku a budu se na vás těšit za týden!
Všem Japoncům,Korejcům,Otaku a Miso se Sushi....ZDAR!! =DDD
Vááše Ai =DD
PS:Hej,hej mě se to i rýmuje xDD

Muhaha-přináším vám opět něco velice nudného =DD .....

11. července 2012 v 20:13 | Ai Eater
Takže,jakožto velký zastánce psaní deníčků,vám samozřejmě musím napsat co se děje tady v Praze. xD
Včera jsem byla v kině na Době ledové 4.Kdo to ještě neviděl tak rychlo šupajděte do kina,nečekejte až to bude v telce nebo ke stažení.Fakticky to stojí za to.Taky jsem byla nakupovat.Haha-lidi mám tričko s GEISHOU!!!!Kdo by věřil,že v Terranově budou vyrábět trička s chibi geishama?JJá ne =DD.
Dneska jsem si šla koupit knížku-Eona poslední Dračí oko.Jelikož to je 2.díl-pokračování na knížku Eon znovzrození Dračího oka a v knihovně to prostě nějakej ježkoň nechce vrátit =DD.
Jo a muhaha!Mám černý kraťasy,spešl vybraný aby se hodily na cosplay Ai.Muahaha první kousek cosplaye už mám! ;3
Taky jsem za celý den napočítala 59 Japončíků-což je chabý číslo! =D A v tom čísle jsou započítaní i 3 nádherný Korejci.Muaha.Já to řikám furt>vdám se za Japonce.A když ne tak za Korejce.A když ne za Korejce tak rovnou na Onewa z SHINee ♥ xDD.

Už ode mě žádné články neočekávejte.Aspoň ne už dneska.Za všechno může steak!Steak z Kuroko no Basuke! xDD Jo,vyšel další díl(ne-li víc)a na AT to nechtěj přeložit.Takže já jim jdu napsat,ať to koukaj přeložit xD.
Pp,minna-san
vaše DOJAPONCŮAKOREJCŮAONEWAZAMILOVANÁ AI(jo má to bejt dohromady =DDD)

7.červenec-Osudný den xD

9. července 2012 v 10:47 | Ai Eater
Hai háái!Viděla jsem se s Mip-chaan!Vuhahá!provolávejte sláva a vyvěšujte prapory!Sesšly jsme se na Arkádách a nejdřív jsem ji nemohla poznat,bo jsem krátkozraká =D.Ale pak už dobrý.Furt jsme se motaly v kruhu na jednom patře xD.A jsme obě dost ukecaný(nic ve zlym xD) takže ticho bylo jen málokdy.Mám i fotky,dvě,ale na každý vypadám děsně,ale tak co xD.Pak je sem dám,bo jsem si zapoměla k babičce vzít USBčko =D.Podle Mip-nee-chan jsem žrout =D,ale ty nejseš o nic lepší! =DDD
Jop,užila jsem si to a jsem strááášně mooc ráda,že to dopadlo!

Další info v celým článku xD

Minna-san Ai je zpět!! A přináší vám děsně nudnej článek o tom,jaký to bylo v Chorvatsku xD

5. července 2012 v 10:11 | Ai Eater
Jo!Minna-san já jsem se na vás tááááááááááák moooc těšila!Pravda,domů se mi otamtaď moc nechtělo páč to tam bylo fakt úžasný ^^ ale nemohla jsem se dočkat až zas něco napíšu na blog a popvídám si na chatu s Voldemortem xDD (Naomi).
Tákže,můj velice inteligentní výkec právě začíná!

Výkecárna-Ai vás zdraví ze školy!

18. června 2012 v 13:12 | Ai Eater
Ták.Den za dnem,zápis po zápise-do rubriky Deník mi pořád něco přibývá.Ale já za to nemůžu! xD To ono samo.Mno,dneska mám celých volných 45 minut,jsem na informatice a momentálně nemám nic na práci,všechnu mám už hotovou ;D.Tákže jsem na netu.
Dneska jsem si četla článek u Ayi,o svých SBčkách.Přemýšlím,že pak taky nějaký udělám.A strašně mě potěšilo,co o mě napsala-Ayo-sama jsem taky velice ráda,že jsme se poznaly právě na chatu,já neměla odvahu ti do tý doby napsat,abychom spřátelily.
Haruko-sensei-sama(divný co? xD)prostě Haruko-sensei nebo Haruko-sama,prostě Haruko-sensei(zůstaneme u tvý přezdívky ;D)jsi asi první člověk,kterýho znám,co nemá Face,ale já ti to nezazlívám.Teď jsem si tě ještě víc oblíbila-chovám k tobě úctu-já bych bez Faceu byla někde xD.Takže aspoň to ICQ naval,ju? xDDDD
Tak toť asi všecko.Jenom si užívejte poslední týden tady s váma jsem,pak jedu do Chorvatska,po Chorvatsku jedu hnedka za babičkou do Prahy,tam bych ale měla chvílema na blog zavítat.A po Praze jedu hnedka za pratetou do Pardubic-tam ale využívám s prastrejdou komp na něco jinýho-na úpravu fotek.Takže asi jako Miphyra(Miphýk xDD) mám takové polo-pozastavení.
Toť opravdu všecko a za odměnu pro vás,vás nakazím písničkou,kterou jsem našla v pátek a od tý doby jsem na ní závislá ;D Je fakt úžasná-pusťte si jí!!!!!!

Víc než 110 anime!

16. června 2012 v 20:24 | Ai Eater
Ták!Teď jsem se šla dívat na Shirai na 07 Ghost.A čtu novinky-skupina Anikiteam!Měli problémy se serverem tak jsou teď a Shirai a díky nim je teď na stránkách Shirai více než 110 anime!Mezi nimi i Fullmetal Alchemist který jsem chtěla tak moc vidět!Taky se budu moct podívat na Kuroshitsuji!Ách Jashine miluju tě! ♥.♥ Velké arigatou,teď bude můj anime život ještě lepší!
Nojo,nemusíte to číst,ale já si ráda takhle píšu tadyty chujovinky ;D xDD

Power Director je opravdu na h*vno nebo s ním já neumím.. =(

15. června 2012 v 12:38 | Ai Eater
Jop,jak jste asi vyrozeměli z nadpisu-POWER DIRECTOR JE NA HOVNO!Sere mě!2 hodiny se tam dělám s AMVčkem,dle mého názoru se mě fakt povedlo,1 hodinu se to ukládá.Pak to nahraju na Youtube-mám tam "slepá" místa-prostě mě to vymazalo obraz a nějaký efekty ten obraz tak zdeformovaly,že to bylo hrůza děs.Já se těšila,až se pochlubim trenérovi,jak mě to s tim programem jde a vono hovno!Těšila jsem se,až si konečně do AMVčka dám takovej ten "televizní obraz",víte kterej myslim?
Ha!A ono hovno!A taky jsem většině z mých SBček,který si to fakt zasloužej chtěla věnovat jedno AMVčko.
Tímto se tedy omlouvám Alliade,pro kterou tohle AMVčko mělo být,co nejdřív se s tim programem naučim pracovat,abych vám ty slíbený AMVčka mohla "dát".
Vaše naštvaná Ai
PS:Teď mě napadlo-možná že to je tím formátem videa,do kterýho jsem to uložila.
PPS:A nebo taky ne....
PPPS:Jdu to zkusit!
PPPPS:Dobře tak ne,tenhle program už dneska nechci ani otevřít.
Takže pokud jste to moje naříkání a nadávání přečetli až sem,gratulace pro vás!
PPPPPS:POKUD NĚKDO MÁ S TÍMHLE PROGRAMEM ZKUŠENOSTI,PROSÍM PORAĎTE MI S NÍM.ARIGATOU.
(Kdyžtak ten program je Power Director 9)

Ai se vrátila z turisťáku.Muhahaha

8. června 2012 v 14:37 | Ai Eater
Tak,tak,už jsem zpátky.Jop,bude to fuška všem vám napsat něco normálního-protože pět dní v kuse s naší třídou je fakt něco =DD.Ale užili jsme si to.Nějak se vám tady nebudu rozepisovat,jen že jsme byli na Malé Skále v penzionu Neco.Chodili jsme po skalách,byli jsme se podívat na nějaký hrady atad... Všák to znáte.Nejlepší to stejnak bylo na pokojích-s kámoškama jsme tancovaly na písničku Sex on the Beach a po večerce jsme si esemskovaly s klukama(samozřejmě mě nikdo nenapsal! xDD).
Prostě a jednoduše-Ai se vám vrátila,nehorázně se na vás těšila,takže......
(dramatická odmlka) xDD
.
.
.
.
BUĎTE RÁDI! xDDDDD

Mini info

2. června 2012 v 8:54 | Ai Eater
Tákže.Dneska mě už na blogu neuvidíte.Odpoledne se jdu podívat na trénink.Je od 14:00 a já tam zůstanu do 18:00.Pak se asi kouknu na Naruta =D.Mno a dneska jsem se pohádala s rodičema,tákže do odvolání nedostávám kapesný,věci na turisťák si platim ze svýho jako docela brutál když mám jenom 100 Kč a pak 2 000 Kč a se dvěma tiskarama se mě na turisťák fakt jezdit nechce xD.Tákže pohoda.
Pak ještě přednastavim nějaký články a napíšu další díl povídky.Aby ste měli v době mé nepřítomnosti co číst.
Ai

Nedostatek času....

31. května 2012 v 17:13 | Ai Eater
Byla bych strašně ráda,kdybych mohla stopnout čas,stihal bych tak víc věcí.Vrátila jsem se do školy a teď toho dohánění je opravdu hodně.Navíc když jdu na internet tak si spíš pouštím písničky nebo online díly Naruta či 07 Ghost a blog teď tak trochu zanedbávám.Na RPCčka nemám překvapivě náladu,ani se mi nějak nedaří.Většinu z těch pokusů co tvořím teď beztak dopadly hrozně.A příští týden to nebude o nic lepší-jedeme na turisťák.Ale vracíme se už v pátek takže stihnu něco přidat a očekávejte přednastavené články.
Mno a já si jdu pouštět SHINee =DD
Ai
Aktualizace článku!!! 19:30 hodin!!!
Mám na vás takovou jednu otázku.Chce vědět jak vypadám? =DD Že bych sem dala nějaký svoje fotky. =DD
Jo a trošku jsem změnila seznam affs-no uvidíte sami-musím říct bylo to pro mě opravdu obtížné xD

Ať se podíváš kamkoliv,všude se to hemží mraky...

27. května 2012 v 17:44 | Ai Eater
Opět inteligetní název.Mno,shrnu vám události podledních čtyř dní.

Naruto-80.díl

26. května 2012 v 20:31 | Ai Eater
Zase otravuju s výkecávárnou.=DD Jenže,já teď dokoukala 80.díl Naruta.Jo,bulela jsem jak želva-Hokage zůstane v srdcích nás všech!Ale teď pozitivní zpráva!Vlastně dvě!Ta první:Asi tak na minutu se na konci epizody vynořili lidi z Akatsuki!Oujé!Konečně!Já se nemohla dočkat.Vím,že tam byl Itachi,ale toho druhýho jsem nepoznala.Mno,nechme se překvapit.A ta druhá zpráva:Včera navštívilo můj blog 34 lidí!!!Což je v éře tohohle blogu zatím nejvíc.Já vím,že to není hodně,ale i tak jsem šťastná.Arigatou gozaimasu,minna!!!
Ai

Ai Eater zdraví po ránu se svojí výkecárnou.. xD

25. května 2012 v 6:39 | Ai Eater
Nom,tak dneska mě čeká ultra zvuk kvůli tomu břichu.Bože,zas mě to namažou nějakou tou mastí a já budu celej den lepit.
Teď ale nechme ultrazvuk ultrazvukem a řeknu(spíš napíšu-ale to je detail) co jsem dělala včera večer.
Jop,přidala jsem si Katty-Hinatu do přátel na Face(to je nepodstatná věta,nevšímejte si jí xDD)mno a ta nás pozvala na chat.Kolik nás tam bylo přesně nevim,ale vim že hóósně,já nestíhala psát,protože každdej zrovna něco napsal a já si to musela přečíst.Takže mám už pár přátel na face,ale na Riu fakt nemám-ta má 804 přátel-kde to jen bere? xDD
Na tom chatu to bylo úžasný,poznala jsem hódně lidí,všichni jsou moc super.Jsem strašně ráda,že jsem všechny ty holky poznala!
Vaše výkecózní Ai
xDD

Opět zpátky!Opět šťastná!

15. května 2012 v 15:29 | Ai Eater
Nom,tak v tom Frýdku jsme byly 5 z 12.Podaly jsme docela dobrej výkon.Byla tam sranda.Hlavně my ubytovaní v Domě Hrůzy.Jablečný toasty!!Jop,rozjely jsme jim bufetovej byznys! xDD Skvělí to tam bylo,děkuju všem holkám,který tam hrály!
A teď k věci.Co mam z laborky vůbec netušim,snad se to dozvím zítra xD.Včera jsme si koupila knížky,takže jsem celá šťastná(jen tak pro info já jsem strašnej knihomol =3).Dneska mě čeká trénink a zítra se mi nechce d školy =DD.Příští týden to ukecám a zůstanu doma! =DD
Ai

Držte mi palce-Laborka začíná! xDD

9. května 2012 v 19:41 | Ai Eater
Táák,mno,jak bych začla xD.Dneska se nedělo nic moc =DD.Ale jak z nadpisu vyplývá-držte mi palce.Zítra píšeme(spíš děláme)laborky z přírazu(biologie-chcete-li xD)a je to dost důležitá známka.Hodnotí se jako čtvrtletka,tákže by se dalo říct,že na tom závisí moje známka na vízu.Uf,ještě že tady na vízo nejsem.Jedu na dovolenou!Ojé! =DD
Jinak se vám opět hodlám omluvit.Celé tři dny(možná čtyři)nebudu aktivní.V pátek ráno v 8:00 odjíždíme do Frýdku-Místku hrát turnaj,tam budem až do neděle a pak budem jen doufat,že se za těch 5 hodin co tam pojedem stihnem vrátit tak nějak včas xD.
Tákže,nemusíte to číst,mějte se fájn a budu ráda až o vás zase uslyším,minna! ;D
Ai

Baka to Test to Shokanjuu-Dokoukáno!

7. května 2012 v 18:29 | Ai Eater
Teď vám rychle píšu,dokoukala jsem to!Ano,bylo to opravdu skvělé.Děkuju všem,kteří to anime vymýšleli a podíleli se na něm.Miluju vás!
Tohle anime mi změnilo život a díky jeho skvělému endingu mám takové jakoby "motto":Blbost je osobnost!Skutečný muž!Mít zdravý rozum znamená mít jí neodtatek!
Takže vám všem děkuji!Všem postavám!Miluju vás strašně moc!
Vaše "umilovaná" Ai,
JSTE ÚŽASNÍ.
PS:Slyšela jsem,že je i druhá série! ;D

Nejlepší oslava... =3

6. května 2012 v 19:12 | Ai Eater
Táák,včera jsem měla asi nejlepší oslavu.Zvala jsem 7 lidí a přišly 3 mno,ale jako neva xD.Dostala jsem plno dárků,mezi nimi i mangu Naruta!!!Takže u mě začíná Naruto-manga mánie =DD.
Hrály jsme plno věcí z Partičky jako například Překlad,Abecedu nebo Reklamaci.A pak takové ty dětské kravinky-na slepou bábu xDDD
Mno,a od trenéra z kung-fu jsem "dižitálně"dostala obrázek.
Hlavně,že se to vydařilo a já se jdu koukat na BtTtS(Baka to Test to Shokanjuu)

Nejkawaiióznější dárek na světě! m_m

29. dubna 2012 v 19:36 | Ai Eater
Jak nadpis článku vypovídá dostala jsem nejkawaiióznější dárek k narozeninám v historii celých narozeninových dárků...

Velice šťastná... =3

25. dubna 2012 v 16:56 | Ai Eater
Tákže, chci se jen omluvit, že jsem tady nebyla ale znáte to já a škola a kroužky xD.Máte štěstí,nýbrž se dneska ulejvám z tréninku =D.
Mno,a jak jste vypochopili ze článku,tak jsem strašně šťastná,nýbrž jsem si stáhla Paint Tool SAI,takže konečně můžu dělat kvalitní RPCčka a je to bez časového omezení!Oh minna-san,ještě že jste ten rpc-fanclub založili!Arigatou gozaimasu a já se jdu učit se SAIem,
nejšťastnější Ai

Arigatou gozaimasu... n_n

21. dubna 2012 v 20:07 | Ai Eater
Tisíceré arigatou Lucy(hehe-až zjistím jakej máš blog,dám na tebe odkaz xD).A za co?Přece za ten mega-sugoii "dyzajn".Ze začátku jsem si říkala,že to je moc šedivý,ale ten dess si mě získal.Fákt se mi líbí,nechám si ho tu dloooouho.(I když jsi mě malinko změnila menu,ale to nevadí =3 )

Whááá-P.Á.T.E.K!!!

20. dubna 2012 v 14:50 | Ai Eater
Tfůů,já tak miluju pátek!Krom toho,že to je nejhorší den ve škole! =DD MÁME FYZIKU!Tfůůj!Zakázejte ihned fyziku!Mno,tak dneska to byli dva soply,mno-matte,matte-já fakt napsala sopla? xD Iije,Iije,měli jsme dva suply.Na matiku a na příraz-taho nejhoršího učitele pod sluncem-LŮĎU,mno tak všichni potom-"Bacha,LŮĎA na obzoru!" a prostě takovýto kraviny,zná te to 6.třída xDD
Ještě že je pátek-teda utíká to rychle.Už zítra jedeme jak já říkám na bleší nákupy do Polka.Wááh,nekonečně se těším!
Mno,tak,minna-sama,dneska možná přibude víc než jen další otravná stránka v mém deníčku.
Nemusíte to číst!!
Sakra nečtěte to!
Já vám řekla že to nemáte číst§
Mno tak nic,bye-bye jak by řekli naši angličtí sousedi
Ai xDD

Bolesti hlavy a zablokovaná hlava

11. dubna 2012 v 10:21 | Ai Eater
Hmpf,tak jsem dneska doma,mno.Mám příšerný bolesti hlavy(no zas tak příšerný už ne) a ještě ke všemu sem si tu hlavu zablokovala.Bez bolesti ji neotočím.A jak to?Ráno jsem zvyklá si prokřupávat záda a krk(jinak to prostě celej den bolí) a jak jsem si křupla s krkem,ozvala se střašná rána a bolest.Tak toť asi mé vysvětlení.
Tak jak jsem doma probrouzdávám youtube a koukám na písničky Vocaloidíků(hai,nejlepší kamarádi v každé situaci =D) a pár jich sem pak dám.Maj i českej překlad =)
Vaše hlavabolí-hlavabolí-hlavabolí Ai xDD

Lá li hooo-pozdrav z Prahy-vlastně už od nás z domova xD

9. dubna 2012 v 11:20 | Ai Eater
Tenhle víkend byl SPÚ tedy-Sugoi Příšerně Úžasnej!V sobotu jsme jeli do Prahy-do restaurace Ambiente.Měli tam pěkně úžasně dobrý ♥SUSHI♥.I to maso bylo skvělí.Zase jsem se viděa s mým sedmiletým bratránkem-jak já ho mam ráda xD.S babčou a dědou a s tetou a strejdou a tetou a strejdou xD.Celkem nás bylo 10.Mnohó,nesměl chybět nájezd do New Yorkeru!Mám úplně kawaii tričko s duchem,který ve tmě svítí-fákt(později dám fotky) a užasný Wayfarerky-pro nechápavé to sou ty obří brejle xD(taky dám fotky).
No a v neděli jsme jeli do botanické zahrady.Koukli jsme na venkovní expozici(explozici-jak se to píše?! =D).A hlavně,byla tam fákt sugoi Japonská zahrada.Nejvíc fotek mám z ní(fotky budou,nebojte se).Mno,a pak jsme navštívili "skleník" s motýlama.Jeden mi sednul na rameno!Ách já věděla,že jsem neodolatelná xD.Né,fákt ty motýli byli taky krásní.
Já prostě miluju Prahu-ale žít bych tam nechtěla.
Dneska už mě tady nezastihnete-jdu ven s kámoškou-vlastně se svojí "nee-chan".
Hodně zdaru a ať vás ještě klucí pořádně vyšupou!Maj ještě 40 minut čas =D
Ai

Gravitation-Dokoukáno!

6. dubna 2012 v 9:09 | Ai Eater
Tak jsem to splnila.Jak jsem psala v předešlém článku.Gravitation mi přirostlo k srdci.Bylo to moje 1.yaoi anime.Přivázala jsem si ho k srdci a zamkla klíčkem,klíček jsem pak odhodila někam daleko...Tak daleko,jak byl Yuki Eiri a možná ještě dál.Gravitation si zaslouží,opravdu zaslouží být na předních příčkách v mém anime žebříčku.Opravdu jsem si Gravitation užívala!
Děkuji všem,kteří se na tomto anime podíleli!JSTE SUGOI SKVĚLÍÍÍÍ!!
LÁÁ LI HOOO!
Taky děkuju Shuichimu,Yukimu,Hirovi,Fujisakimu a no,ummh,prostě všem co v tom anime byli.Změnili jste mi život!Budu si na vás dosmrti pamatovat.VAŠE ODDANÁ JAPANOFILNÍ YAOISTICKÁ OTAKU FANYNKA AI EATER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 

Reklama