Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Deník

Gravitation 11

6. dubna 2012 v 8:17 | Ai Eater
Tak,před chvilkou jsem dokoukala 11.díl Gravitation.ÁÁH,SHUICHI ŠEL NA RANDE S YUKIM!!JÁ SEM V SEDMÉM NEBI!Mno,zpátky do reality.Chudák Shuichi,musel si toho hodně vytrpět,ale zároveň chápu Yukiho,kdybych měla žít s někym jako je Shuichi tak se tak asi taky chovám(i když jsme si s Shuichim-kun velice podobní =D).Asi dokoukám celý Gravitation.Má to bohužel(pardo- Buddhožel xD)jen 13.dílů.Wáááá,NA TOHLE ANIME BYCH SE VYDRŽELA DÍVAT VĚKY!PROČ TO NENÍ SAKRA TAK DLOUHÝ JAKO NARUTO?!
Ni,nic zapomeňme na Aiiny výplody vzteku.
Prostě,Gravitation mi přirostlo k srdci.Bylo to moje 1.yaoi anime,které jsem viděla.Nikdy na něho nezapomenu.Gravitation jsem si přivázala k srdci a zamkla klíčkem,klíč jsem pak odhodila někam daleko...
A aspoň jednou za týden spáruju žlutou a růžovou(v případě Shuichiho-kun udělám vyjímku-já totiž růžovou nesnáším =))

Práázdniny!!

5. dubna 2012 v 13:44 | Ai Eater
Já jsem tak ráda že už máme prázdniny!trocha oddechu už bylo načase.Ještě zítra budu doma,ale v sobotu jedu do Prahy.(Víte děda měl 60-tiny tak se to musí oslavit ;D).Mno vykoupim New Yorker na Arkádách na Pankráci xD.

Pitomý učitelé a debilní výlety

2. dubna 2012 v 18:12 | Ai Eater
Mno,řeknu vám to asi takhle:Všechny 6.třídy měli jet na exkurzi do Prahy podívat se,jak se líhnou motýli a dostávaly se přihlášky kdo chce jet.Říkalo se,že to máme zaplatiti někdy tenhle týden,protože ten minulý byla učitelka pryč.A dneska k nám do třídy přišla ta učitelka co to vedla-mimochodem fyzikářka-ařekla,že volná místa jsou jenom tři,když už se říkalo,že všichni co dali přihlášku můžou jet.Mno,já samozřejmě peníze sebou neměla,tak nejedu,ale tohle chování,no hrůza!
Jo a velice děkuji Fíkovi a jeho paničce( =) ) za diplom.Dostala jsem ho za nejoriginálnější vtip na apríla(ne nečekala jsem ho).Tak mockrát arigato!

Líto,líto nesu...

1. dubna 2012 v 18:49 | Ai Eater
...tak tohle jsem dneska "nestihla".Asi se všichni divíte,co jsem nemohla stihnout na holčičí koledě,když je na to celé dopoledne.Mm...v tom je ta potíž.Dneska jsme zase hrály zápas.Brr..Už nikdy více.S kámoškou jsme měli připravené na kolik kluků půjdeme a on nám to zhatí dnešní zápas(kvalifikace na MČR).Dědu jsem "vyšupala" v pátek,když jsem šla na oběd k babičce(hrál se totiž meziškolní turnaj ve vybíjené-máme 2.místo a postupujem do krajského kola) a tátu jsem stihla dneska.Na trenéry se nedostalo.
Mno nic,nebudu vás zatěžovat sáhodlouhým monologem.Možná,že dneska ještě něco přidám,asi nějakej obrázek.Fůů,asi bych zase něco měla poslat na http://naruto-online.blog.cz ??Možná že pošlu další obrázek.
Sayo...Ai

Rozhodnutí..?

23. března 2012 v 20:30 | Ai Eater
Konnichiwa,sice není moc brzo,ale...Mno,začala jsem koukat na Gravitation-yaoi(už jsem ale u sedmého dílu =D-já vim říkám to brzo =D) a je to fakt úžasný.Bohužel jen 13-ti dílné,hrozně bych to chtěla dokoukat,ale zase nechci,aby to skončilo.Tak já nevím,jak se mám rozhodnout.Yosh,asi budu ještě chvíli přemýšlet.
Teď jsem dokoukala 70.díl Naruta.Dobře se nám to rozjíždí a nemůžu se dočkat,až se tam objeví někdo z Akatsuki(třeba Deidoška,ne.. xD).
No v noci na dnešek se mně zdál hrozný sen,je to na delší povídání,napíšu zítra nebo v neděli.Teď už ale letím z počítače pryč.
A pardón jak jsem nic nepsala,znáte to já a basket,kung-fu,sbor a škola xD.Musíte mě omluvit =D
Vaše unavená Ai
PS:Joo a mám nový boty!Úžasný tenisky,při nejbližší příležitosti dám fotky =D
PPS:Přeju vám velice dobrou noc bez nočních můr.
PPPS:Teď už ale fakt musím.Ai

Konnichiwa-ze školy! =3

5. března 2012 v 12:34 | Ai Eater
Hai,hai-čtete doobře.Píšu vám ze školy.Máme zemák.Jasně,ale suplování"Ukončete ráci a můžete na internet".Jááj-máme končit.Tákže vám nic nedopíšu.Gomene =(
Ai Eater

Události týdne

1. března 2012 v 19:25 | Ai Eater
MUHEHE...Ai Eater se vám zase hlásí se svým praštěným deníkem.Nýbrž tady dloooouho nebyla.Teď zas jak debil čumí do bedny(nýbrž rodiče šli do hospody)a požírá Lotusky(takový ty kramelový sušenky).Teď vám asi nic nenapíšu.V sobotu a v neděli hrajeme s basketem kvalifikaci na mistrovství České republiky,docela záhul mno.V sobotu mám ještě po zápase stihnou kámoščinu oslavu.29.února jí byly 3(dobře jakoby 12).

Hotovo!

21. února 2012 v 8:54 | Ai Eater
Kónečně to mam hotový!Omluvte drobné chybičky v záhlaví,dělala jsem to přes 2 hodiny,fakt mě to už s*alo.Pak se mě sek celej komp a PFko začalo nereagovat!.Ještě si pak dodělám popisky,doufám že Mawě-chán nebude vadit,když se ty její ještě chvíli nechám.
No v sobotu a v neděli jsme hrály zápas.Nebyla jsem doma tak jsem nic nepřidala.Jeli jsme hrát do Pardubic a já tam mám pratetu a prastrejdu,takže jsme tam přespávali.Koukala jsem se na film Poslední samuraj
.Krásnej film.Fáákt úžasnej>nejvíc♥♥.Brečela jsem u něj jak želva =ˇ(.Mno dneska jsem "nemocná" je mě na blití.
Tákže já teď vypadnu z kompu a jdu si došít plyšáka>UKEho.Ale fakt se jmenuje Uke!

Zase zpátky!Zase další info!

3. února 2012 v 8:40 | Ai Eater
Dobře už včera jsem byla na netu.Prominte mi to,ale já psala povídku.Víte,nějaký ty povídky o Narutovi a ták budu zveřejňovat na blogu naruto-online.blog.cz ,nýbrž tam mám založený profil a potřebuju nahnat nějaké body.Včera jsem začala psát povídku Narutovy sny.Doufám že ji dopíšu až do konce =)
obrázek není můj!

Gome,další špatná zpráva

29. ledna 2012 v 19:45 | Ai Eater
Gome,týden jsem nic nepsala.Vůbec jsem neměla čas a navíc mám zákaz.Čili blog pozastavuji na neurčito,prostě do tý doby, než budu moct zase na PC.Mno teď tady jsem jenom na skok, protože dělám referát do školy( stejně je až na středu =D).Dočetla jsem Romea a Julii z edice Manga Shakespeare, takže brzo příjde další hodnocení knížky, ale bohužel nevím kdy, jelikož nevím, kdy mě rodiče zase pustěj na PC.
Ai Eater

Včerejší rozhovor-35 minut??

17. ledna 2012 v 8:45 | Ai Eater
Hai,hai.Včera jsem potkala mojí kámošku ChcÁňu =D.Bohužel ta už chodí na gympl takže jsme se dlouho neviděly.Mno a musely sme to všecko prodrbat,ijéé??No teda moc se změnila.Opravdu MOOC jí hrabe!To z lidí udělá ten gympl =DD
Mno teď sem se sem zase opět nedostala.Já mám týden nabitý!!A o víkendu jsem měla v sobotu trénink,v neděli jsem jela na seminář za sifu do Prahy.
Jo a tu povídku (Slečna Shuriken) posouvám na neznámo, mám lepší!

幸せ新しい年-Přeje Ai Eater!!!

31. prosince 2011 v 20:01 | Ai Eater
Táák a je to tady!Zase po roce :D.Rozhodla jsem se,že vám neudělám přání, protože prostě nedokážu najít ten správnej obrázek.Nu ale což.Do nového roku vám přeju hodně zdraví,štěstí,lásky(jako se přeje obvykle :D) a hlavně AŤ SE VÁM ZVÝŠÍ VAŠE JAPANOFILIE!Do nového roku si dejte splnitelná předsevzetí a večer to moc nepřežeňte se šampusem xD
Jen tak pro zajímavost,tady jsou moje předsevzetí:
1.Dopsat rozepsané knížky
2.Napsat sbírku Haiku
3.Sehnat si kimono
4.Každý den si zacvičit(víte dělám kung-fu a u toho to je potřeba!)
A jaká jsou vaše předsevzetí?
Těším se na vaše odpovědi!!!

Dárky :DD

25. prosince 2011 v 13:11 | Ai Eater
Včera jsem si to docela užila.Ale nedostala jsem ani polovinu toho co jsem chtěla,žádnou mangu,nic z nějakýho anime...Bwůů já nevěděla jak to přežít!To byly moje první Vánoce s Japanofílií a já nedostanu ani jeden Japonskej dárek!!Ale ale stejně to bylo dobrý...
Dostala jsem:

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 12:54 | Ai Eater
Teda tenhle rok utekla fakt jako voda...Hlavně to čekání na Vánoce.Ale což už je máme tady!Včera jsem zdobila stromeček.Docela se mi to povedlo.Dneska jsem ještě zabalila dárky a nějaký ten dárek udělala i pro vás!Doufám že se vám bude líbit,nýbrž nejsem žádná extra velká grafička.Takže vám milým Japanofilcům přeji ať máte pod stromečkem hodně dárků a především těch,které ste si přáli!
Vaše Ai Eater!!
Ps:Zítra asi začnu psát povídku!Další dárek pro vás k Vánocům,těšte se!

Skvělí nabitý týden :3

20. prosince 2011 v 16:06 | Ai Eater
Nyaaa,tenhle týden mám fakt nabitý!!
V Pondělí byl Vánoční trénink na basketě(hrály jsme s rodičema =P) a hrouda úkolů na středu.
V úterý jsem dodělávala hromadu úkolů a chystala jsem se na trénink kung-fu.
Ve středu jsme měli sice jen do půl 12,ale odpoledne jsem nemohla na sbor nýbrž jsem jeli na p.učitelkou z 1.stupně domů.
Dneska jedeme se třídou na bowling do Kalné n.Labem,rozdat si dárečky atd.Prostě klasika.
A zítra máme prázdniny,jenže to ještě musim balit dárky.
Sobota je jasná a co bude v něděli to fakt nevím. :3

Chibík =P

20. prosince 2011 v 15:45 | Ai Eater
Arigato gozaimasu * za:
Je váážně úžasnej!!
V mém případě je tohle nadliský výkon,opravdu arigatoo!!!

Ty Vánoce...

18. prosince 2011 v 12:51 | Ai Eater
Nojo už se to blíží...Vánoce budou už v sobotu :D a já nemám ještě 4 dárky...No dobrá snad to stihnu.A co vy?Už máte všechno nakoupeno nebo čekáte až na poslední chvíli?No koukám že blog bude asi potřebovat novej vánoční kabát.Přidám ještě pár článků no a v sobotu snad dostanete nějaký ten dárek :)
Ai Eater

Tak nějak uděláno

11. prosince 2011 v 17:46 | Ai Eater
Hai,už to mám jakž takž hotový.Rozcestníky jsou ok a kdyby bylo něco špatně,tak mě napište(založím spešl článek).Na blogu jsem dlouho nebyla.Beru ho totiž spíš jako zábavu než povinnost.Ale bohužel mě teď na zábavu nezbývá moc času,takže pokud půjdu někdy na pc budu se snažit sem dát alespoň nějakou písničku,či obrázek.Budu teď hodně přednastavovat.K Vánocům zde napíšu svůj obsáhlý životopis(kdo by to ale chtěl číst nevim :D).No nějaká Vánoční jízda tady asi nebude.Už jsem měla v plánu adventní kalendář,to jsem ale zameškala takže bude nějaký ten dáreček k Vánocům pro vás bez zdroje kopírovatelný.
Já se jdu dívat na Bakemonogatari a za chvíli nový článek napíšu.
Ai Eater

A-R-I-G-A-T-O

7. listopadu 2011 v 15:28 | Ai Eater
Arigato gozaimasu patří Kamishiro!!Udělala mě fakt nádhernou ikonku a dva oddělovače.A jsou fakt nádherný!!
 
 

Reklama