Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Japonsko

Recept na Pocky

26. října 2014 v 12:48 | Ai Eater no Kuroyake


Ku příležitosti mého včerejšího pečení pocky jsem se (na váš tak trošku menší nátlak) rozhodla, že sem přidám recept. Budete se divit, ale pečení pocky je opravdu jednoduché. Pokud pomineme čas, který strávíte nad rolováním pocky.

Budete potřebovat:
105g polohrubé mouky
80g hladké mouky
čtvrt lžičky soli
13g moučkového cukru
pytlíček sušeného droždí
65ml vlažného mléka
2 lžíče medu
půl lžíčky citrónové kůry
25g másla

Mouku, cukr, droždí a sůl dáme do mísy. Zalijeme mlékem, přidáme citrónovou kůru, máslo a med. Rukama proděláváme těsto. Podle potřeby přidáváme mléko. Kdyby bylo těsto příliš měkké (nebo se nechtělo spojit), přidáme hladkou mouku.
Z těsta uděláme kouli. Trochu ji posypeme moukou, vložíme do pytlíku a cca na hodinu dáme do lednice, aby těsto trochu ztuhlo.
Po hodince těsto vyndáme. Začneme z nějtrhat kousky, ze kterých uválíme válečky. Ty pak dáme na plech (na kterém je pečící papír) a dáme do předehřáté trouby na 180 stupňů. Pečeme 15-20 minut, nejlépe do zlatova.
Až budou hotové, nechte je vychladnou a podle vaší chuti je můžete namočit do různých polev (já je dělám s bílou a mléčnou čokoládou).

Nightcore - How do you love someone

12. března 2013 v 19:58 | Ai Eater
ÁÁÁÁ..na tohle Nightcore jsem přišla právě teď a je fakt božský! ^^**
(Přidávám z nouze,páč nevím,co mám přidávat xD a nechce se mi nic vypisovat >.<)

Ikebana

5. listopadu 2011 v 19:32 | Ai Eater
Ikebana je japonský způsob aranžování květin.Většinou se používalo k aranžování květin před obrazy a sochami Buddhy ve svatyních.Jsou zde tři skladební prvky:země,člověk a nebe.I dnes je tradice velmi živá a vyučuje se i na školách.

Japonsko

1. října 2011 v 19:48 | Ai Eater
Základní informace o Japonsku:
 
 

Reklama