Reklamy,prosby a pozvánky→SEM
Kdyby nešla videa,zkuste obnovit stránku!

!! Blog přestěhován na: http://hopeoftomorrows.wordpress.com !!

Vocaloid

Senbonzakura *ICBM remix* - English version

18. července 2014 v 17:03 | Ai Eater no Kuroyake
Na tuhle verzi jsem narazila úplnou náhodou. Nějak jsem si projížděla článek, kde mám uložené samé blbosti, klikla jsem na jistou verzi Senbonzakury a pak se proklikala k tomuto. Jako remix to zní fakt zajímavě. Navíc, je to asi první anglická písnička, u které se to rýmuje. A ani mi nějak nevadí, že je to anglická verze (většinou mi anglické covery u písniček od Vocaloidů vadí). Taky se mi líbí, jak tam část nechali v japonštině ^^*


Jak se to líbí vám? Jaké názory máte na remixy a covery obecně názor? Máte radši tuhle verzi nebo starou dobrou Senbonzakuru? ^^* Těším se na vaše odpovědi!
Aiuš~

Vocaloids-Dreaming little bird

11. dubna 2012 v 11:19 | Ai Eater
Je to moje nejoblíbenější písnička od více ak dvou Vocaloidů.Nádherné,jak se tam ty hlasy přelínají,jak zpívají společně,krásný text a prostě je božská!
Fakt nádherné.Poslechněte a koukejte napsat co si o tom myslíte! =DD =3

Miku&Luka-Magnet

11. dubna 2012 v 11:13 | Ai Eater
Pché,kam se hrabou zamilovaný písničky!Tahle vypráví o zakázané lásce- shoujo-ai.Samozřejmě mam ještě ráda Magnet od Gakupa&Kaita a Rin&Lena ;)

Wide Knowledge of Late Madness+Dark Woods Circus

11. dubna 2012 v 11:10 | Ai Eater
Wide Knowledge of Late Madness:
V této písničce jsou Miku a ostatní uvězněni v blázinci.V tom je zdeformují a pošlou vystupovat do cirkusu.Odehrává se to před Dark Woods Circus.
(abych řekla pravdu,tak ji moc nemusím...)
Dark Woods Circus:
Příběh vypráví o dětech na kterých se dělaly různé pokusy a pak je poslaly vystupovat do cirkusu,aby se jim lidi smály.Někteří prý tvrdí,že je to podle skutečné události.
(tuhle mam radši..)
Část recenze:Fushigi No Kuni Team
..ale stejnak je to dost morbidní..

Nový čínský Vocaloid!!

28. března 2012 v 19:15 | Ai Eater
No,vím už to pár měsíců...Lřesně nevím kolik,ale má vyjít nový čínský Vocaloid.Čínské Vocaloidy neposlouchám,moc je nemusím,ale že jste to vy tak vám sem dám demo =).
Co vy na to? =)
PS:Mooc děkuju Mawě za nastavení toho kawaiiózního desingu!!
 
 

Reklama

Rubriky